
Neřeším teď poněkud přeplácanou dvojku, ale jednička byla imho velmi solidní. Když se podíváš na hodnocení lidí, tak to zas tak propastný rozdíl není. Když to vezmeš komerčně s připočtením inflace, tak to vychází téměř identicky a to měl Homecoming velkou výhodu v tom, že se stal součástí většího vesmíru.
Osobně mi přijde tahle verze Petera Parkera fajn, ale spíš pro teenage publikum. Prostě se mi Garfieldova verze (min. v prvním filmu) líbila více. A komerční rozdíl byl hlavně v rozpočtu, jinak to opravdu zatím Spidey nijak moc nerozjel. Podle mě měla padnout miliarda, protože to je jedna z nejznámějších postav. A na úspěchy Raimiho filmů se v US imho jen tak nepodívá.
Jinak ale proč ne, bude to fajn. Keaton byl samozřejmě super, ale jinak mě to nijak neurvalo. Ant-Man mě třeba bavil víc


