Mě to bude zajímat se Scorsesem i bez, když z toho nebudou dělat Star Wars VII-IX, ale samonosný příběh. Když pouze přiznají, že to je ze stejné rodiny, ať si z toho udělají minisérii, dva dobré filmy, what ever, ale hlavně takové, co kdyby ani nebyly od Corleonů, ať mají nosnou story, myšlenku, která by obstála jako úplně samostatný film. Corleone jenom jako přidaná hodnota, vůbec nevyvolávat očekávání a natočit legendu. To by mi vůbec nevadilo.
|
reagovat
|





