Jednička byla tehdy jedna z těch nejošoupanějších kazet nahranejch z tv, pak přišla dvojka a mně se to časem úplně zprotivilo (protože to v určitou chvíli furt někdo nadhazoval jako ten povedenej sequel, pár lidí okolo neustále protáčelo ten OST a já už Livin' La Vida Loca nemohl ani cejtit :) a vlastně se mi hrozně ohrál obecně Shrek a oslík (někam na úroveň třeba Mimoňů), až mě to při nějakym repete míjelo i u jedničky, kdy jsem klesl na 3/5. Furt to chci zkusit po nějakym cca 15 letym rozestupu znovu. Někdy.
Díky VIM jsem si uvědomil, že jsem nikdy neviděl čtyřku a ani Kocoura, toho doženu jako první.
reaguje na:
TedGeorge
|
reagovat
|

