Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Shrek: V.I.M.

příspěvky 21 - 32 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Jednička byla tehdy jedna z těch nejošoupanějších kazet nahranejch z tv, pak přišla dvojka a mně se to časem úplně zprotivilo (protože to v určitou chvíli furt někdo nadhazoval jako ten povedenej sequel, pár lidí okolo neustále protáčelo ten OST a já už Livin' La Vida Loca  nemohl ani cejtit :) a vlastně se mi hrozně ohrál obecně Shrek a oslík (někam na úroveň třeba Mimoňů), až mě to při nějakym repete míjelo i u jedničky, kdy jsem klesl na 3/5. Furt to chci zkusit po nějakym cca 15 letym rozestupu znovu. Někdy.

Díky VIM jsem si uvědomil, že jsem nikdy neviděl čtyřku a ani Kocoura, toho doženu jako první.
976192
Jednička byla tehdy jedna z těch nejošoupanějších kazet nahranejch z tv, pak přišla dvojka a mně se to časem úplně zprotivilo (protože to v určitou chvíli furt někdo nadhazoval jako ten povedenej sequel, pár lidí okolo neustále protáčelo ten OST a já už Livin' La Vida Loca  nemohl ani cejtit :) a vlastně se mi hrozně ohrál obecně Shrek a oslík (někam na úroveň třeba Mimoňů), až mě to při nějakym repete míjelo i u jedničky, kdy jsem klesl na 3/5. Furt to chci zkusit po nějakym cca 15 letym rozestupu znovu. Někdy. Díky VIM jsem si uvědomil, že jsem nikdy neviděl čtyřku a ani Kocoura, toho doženu jako první.
976183
3 -1
reagovat
Shrek mě sere... tím že byl taková pecka že odstartoval záplavu shitových animáků s mluvícími zvířátky co vehementně parodují popkulturu, která silně jede do teď. Kvalitou se mu nic ani nepřiblížilo. 
976189
Shrek mě sere... tím že byl taková pecka že odstartoval záplavu shitových animáků s mluvícími zvířátky co vehementně parodují popkulturu, která silně jede do teď. Kvalitou se mu nic ani nepřiblížilo. 
2 -2
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Cival
Děkuju, ale lidi nás tedka koukam nemaji radi :D
976188
Děkuju, ale lidi nás tedka koukam nemaji radi :D
976185
0 -4
reagovat
reaguje na: filmfanouch
Dvojka slabota. Ted ma pravdu :)
976185
Dvojka slabota. Ted ma pravdu :)
976180
5 -15
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: filmfanouch
Má to skvelej zacatek a konec, ale to mezi uz podruhe znovu videt nepotrebuju a moc nechapu, proc sequel tolik lidi tak miluje. Slabsi sedmicka. Ale dobre vim, ze dvojku vetsina velebi, takze whatever :)
976183
Má to skvelej zacatek a konec, ale to mezi uz podruhe znovu videt nepotrebuju a moc nechapu, proc sequel tolik lidi tak miluje. Slabsi sedmicka. Ale dobre vim, ze dvojku vetsina velebi, takze whatever :)
976182
4 -11
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: TedGeorge
976182
[url=https://giphy.com/gifs/but-qUIm5wu6LAAog]:([/url]
976181
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: filmfanouch
Za me ne.
976181
Za me ne.
976180
3 -8
reagují: filmfanouch
reagovat
reaguje na: connor
Dvojka je skvost a jeden z těch OPRAVDU skvělých sequelů... V.I.M. (možná) před premiérou pětky ;)
976180
Dvojka je skvost a jeden z těch OPRAVDU skvělých sequelů... V.I.M. (možná) před premiérou pětky *;)*
976176
10 0
reagují: Cival, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Falwic
Druhý díl se k ní definitivně přiblížil a v některých věcech i jedničku překonával. Ale pak už to taková sláva nebyla, no. 
976176
Druhý díl se k ní definitivně přiblížil a v některých věcech i jedničku překonával. Ale pak už to taková sláva nebyla, no. 
976174
6 0
reagují: filmfanouch
reagovat
O existenci filmu jsem tehdy neměl ani tušení a o to větším překvapením pro mě byl. Nejvíc mě dostaly odkazy na další filmy, také tvorba svíčky a na konci použitá skladba Haleluja. Další díly geniality prvního filmu nedosáhly a zůstaly někde hluboko vzadu.
976174
O existenci filmu jsem tehdy neměl ani tušení a o to větším překvapením pro mě byl. Nejvíc mě dostaly odkazy na další filmy, také tvorba svíčky a na konci použitá skladba Haleluja. Další díly geniality prvního filmu nedosáhly a zůstaly někde hluboko vzadu.
1 0
reagují: connor
reagovat
stále spolu s dvojkou a s Incredibles najlepší animák všetkých čias :)
976167
stále spolu s dvojkou a s Incredibles najlepší animák všetkých čias *:)*
6 0
reagovat

9/10

Ešte v dobe pred Keď sa ku mne ani neviem ako dostala požičaná ošúchaná VHS,  som o existencii Shreka nemal ani poňatia. O to viac bol pre mňa ten film  neskutočný zjav z čistého neba a pecka, ktorú som vtedy  s chuťou pozeral dva večery po sebe a rád si ho pozriem kedykoľvek znovu. 

Dnes ho však  vnímam s trochu trpkou príchuťou. Hlavne pre to ako sa pričinil o kompletné vytlačenie 2D animácie a tým ako sa neskôr stal ukážkovou definíciou dojenia frančízy skrz pokračovania tak povediac do mŕtva.  Pričom ani jedno pokračovanie  sa nedokázalo priblížiť originalite prvého filmu.

Teda až na posledný spin off v podobe Kocúr v botách: posledné želanie, ktorý je však tak diametrálne odlišným príbehom a vlastne aj animáciou, až mám problém ho vnímať ako to isté univerzum. 

Budiš to ďalším príkladom toho, že Shrek vlastne žiadne pokračovania nepotrebuje a to kúzlo prvého filmu  je z podstaty veci neopakovateľné. 
976161
Ešte v dobe pred Keď sa ku mne ani neviem ako dostala požičaná ošúchaná VHS,  som o existencii Shreka nemal ani poňatia. O to viac bol pre mňa ten film  neskutočný zjav z čistého neba a pecka, ktorú som vtedy  s chuťou pozeral dva večery po sebe a rád si ho pozriem kedykoľvek znovu.  Dnes ho však  vnímam s trochu trpkou príchuťou. Hlavne pre to ako sa pričinil o kompletné vytlačenie 2D animácie a tým ako sa neskôr stal ukážkovou definíciou dojenia frančízy skrz pokračovania tak povediac do mŕtva.  Pričom ani jedno pokračovanie  sa nedokázalo priblížiť originalite prvého filmu. Teda až na posledný spin off v podobe Kocúr v botách: posledné želanie, ktorý je však tak diametrálne odlišným príbehom a vlastne aj animáciou, až mám problém ho vnímať ako to isté univerzum.  Budiš to ďalším príkladom toho, že Shrek vlastne žiadne pokračovania nepotrebuje a to kúzlo prvého filmu  je z podstaty veci neopakovateľné. 
9/10
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se