Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku TVZone Live o Euforii, Filmy v síti o Punisherovi a Predátor 2 na Herohero

příspěvky 1 - 4 Napsat příspěvek
reaguje na: Tyller
Hezký, ale nějak si zapomněl zmínit jak je film nechutně prostříhanej a vykastrovanej. 
Jak říkám, já i přes tu nechutnou cenzuru a vyházení scén mám ten film rád, ale férově musím říct že je to zmrzačenej zmetek a pravýho Predatora 2 tak jak byl natočenej nikdy neuvidíme...
975513
Hezký, ale nějak si zapomněl zmínit jak je film nechutně prostříhanej a vykastrovanej.  Jak říkám, já i přes tu nechutnou cenzuru a vyházení scén mám ten film rád, ale férově musím říct že je to zmrzačenej zmetek a pravýho Predatora 2 tak jak byl natočenej nikdy neuvidíme...
975512
0 0
reagovat
reaguje na: fr3ak
Druhý Predátor do V.I.M. rozhodne jo-jo. Ten film je názorným príkladom toho ako pokračovanie filmu kde de facto všetko podstatné bolo povedané v prvej časti môže fungovať vďaka tomu že sa zmenia kulisy a pridajú správne ingrediencie . Mesto namiesto Džungle, over the top gangstri namiesto vojakov,  Kriminálne vyšetrovanie... A do toho správna lebka v sieni trofejí ktorá sama o sebe vytvorila zdieľané univerzum s votrelcom. 
Už len za to si ten film zaslúži V.I.M. 
975512
Druhý Predátor do V.I.M. rozhodne jo-jo. Ten film je názorným príkladom toho ako pokračovanie filmu kde de facto všetko podstatné bolo povedané v prvej časti môže fungovať vďaka tomu že sa zmenia kulisy a pridajú správne ingrediencie . Mesto namiesto Džungle, over the top gangstri namiesto vojakov,  Kriminálne vyšetrovanie... A do toho správna lebka v sieni trofejí ktorá sama o sebe vytvorila zdieľané univerzum s votrelcom.  Už len za to si ten film zaslúži V.I.M. 
975509
2 0
reagují: fr3ak
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Druhýho Predátora mám i přes jeho nedostatky rád, ale do V.I.M. ne-e. Na to je ten film až moc zmrzačenej. 
975509
Druhýho Predátora mám i přes jeho nedostatky rád, ale do V.I.M. ne-e. Na to je ten film až moc zmrzačenej. 
975493
0 0
reagují: Tyller
reagovat
S tím druhým Predátorem jste mi udělali obrovskou radost:+
Je někde petice, aby ten film byl i ve V.I.M.?8)
975493
S tím druhým Predátorem jste mi udělali obrovskou radost*:+* Je někde petice, aby ten film byl i ve V.I.M.?*8)*
2 0
reagují: fr3ak
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se