reaguje na:
sassan
To si myslím, že je trochu lichý argument a míchání různých věcí dohromady, podle toho co chci aby mi vyšlo za závěr. Zachraňte vojína Ryana se cíleně drží historických reálií a autenticita tam patrně byla jedním z hlavním cílů. I příběh mám pocit, že se inspiruje skutečností, ale tam už přesně nevím jak moc. Srovnávat to s mýtickým příběhem, kde vystupují mýtické postavy se mi zdá trochu mimo. Jakože nevybavuju si, že by bylo někde proklamováno, že to bude historicky přesný film. Chápu, že vizuál nemusí každému sednout, s tím jsem v pohodě, ale touhle logikou by jsme se pak mohli dohadovat prakticky o všech filmech.
|
reagují:
sassan
|
reagovat
|

Ale myslím ze Nolan tam právě tu fiktivní fantasy estetiku mít bude. Akorát to bude “nolanovska” fantasy tzn. strohá, chladná, kovová, hranatá možná až lehce sci-fi design. Pak už je jenom na tobě jestli ti tahle “fantasy” estetika sedne nebo ne ale v zásadě je to podobný jako s tím Leem akorat v jiným stylu a nemyslím si ze to bude jak z Vikingů 
