Užíváním této stránky souhlasíte s
všeobecnými podmínkami
.
Tato stránka používá
cookies
.
rozumím
PŘIHLÁSIT
|
REGISTROVAT
AKTUALITY
RECENZE
TRAILERY
MULTIMEDIA
DVD/BD
O MOVIEZONE
AKTUALITY
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
RECENZE
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
TRAILERY
OLDIES
MULTIMEDIA
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
DVD/BD
BLU-RAY
NOVÁ DVD
O MOVIEZONE
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
OLDIES
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
BLU-RAY
NOVÁ DVD
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
Diskuze k článku
Land of Bad: Recenze
příspěvky
1 - 5
Napsat
příspěvek
váš komentář
zrušit
zrušit
odeslat
Rokle
19.03.2024 14:53:33
reaguje na:
RainMakeR
Tou poslední větou jsi mě nalákal, kurdek
Spygame miluju, každým zkouknutím víc a víc. A Redford tam je fantastickej.
898671
Tou poslední větou jsi mě nalákal, kurdek *8)* Spygame miluju, každým zkouknutím víc a víc. A Redford tam je fantastickej.
898667
2
0
reagovat
RainMakeR
19.03.2024 14:30:01
reaguje na:
_Tomo_
Na internetech....
Film výbornej. Opravdu hodně povedený akční scény...
Crowe za velkýho sympaťáka podobně jako Redford ve Spygame
898667
Na internetech.... Film výbornej. Opravdu hodně povedený akční scény... Crowe za velkýho sympaťáka podobně jako Redford ve Spygame *:+*
898655
1
0
reagují:
Rokle
reagovat
AndyKaufman
19.03.2024 13:58:54
MZ Live akční speciál povedenost docela předpověděl.
Vyzkoumal někdo co vsechno tam Jakl dělal ?
898661
MZ Live akční speciál povedenost docela předpověděl. *:+* Vyzkoumal někdo co vsechno tam Jakl dělal ?
1
0
reagovat
huby
19.03.2024 13:33:34
Super film novodobý Rambo 2. Výbuchy v noci dechberoucí. Film stál 1/5 co jiné film a je lepší.
898656
Super film novodobý Rambo 2. Výbuchy v noci dechberoucí. Film stál 1/5 co jiné film a je lepší.
2
0
reagovat
_Tomo_
19.03.2024 13:31:26
...a kde se to dá vidět?
898655
...a kde se to dá vidět?
2
0
reagují:
RainMakeR
reagovat
TOP Diskuze
72
Triumfální Spider-Man demoluje kasovní rekordy a doráží na Avengers: Endgame!
43
Spider-Man hlásí rekordní otvírák i miliardu, začíná nová komiksová vlna?
34
Téma: Měla by být první řada v IMAX sálech levnější?
31
Téma: Budoucnost Spider-Mana. Co čeká Toma Hollanda?
26
Spider-Man trhá rekordy! Zbrusu nový den přepisuje první historické tabulky
59
Spider-Man: Zbrusu nový den: Recenze
22
Čtvrtá Mumie verbuje staré známé
290
Odyssea: Recenze
14
Šílená noc 2: Trailer
13
Víkendový výplach #892 o Rockym a Warcraftu
Komentáře
Odyssea: Recenze
esmo
Tak jo.
Odyssea: Recenze
Lurago
Odysseus nebyl vousatý, zachmuřený stařík s krátkýma nohama a velkou hlavou (Matt Damon). Necítil jsem ve filmu Odyssea jako osobnost. Nebyla zde cítit věrohodná síla druhů v boji. Namísto toho mnoho slov. Celý film mne nudil. Téma je velkolepé a zasloužilo si autentičtější zpracování ve všech ohledech. Byl jsem zvědavý na antický svět a dostalo se mi efektů z béčkového filmu. Kyklop, Kirké, Skylla a Charybda, Trojský kůň. Toto vše bylo nevěrohodné, banálně výtvarně zpracované. Bojové scény nenapínavé. Nic mne ve filmu nedojalo. Syn Odyssea, zde jako nezajímavý mladíček bez jakéhokoli kouzla. Závěrečná scéna s vhazováním zbraní stropem mne nutila se zvednout a jít předčasně domů, což jsem neudělal, protože to nemám ve zvyku. Snad jen manželka Odyssea byla dobře vybraná. Je mi líto za tuhle ohromnou, ale promarněnou tvůrčí příležitost.
Odyssea: Recenze
connor
Jo, to (s tím rájem) beru, tak by to fungovalo asi ještě lépe. I když možná i tady chtěl Nolan sdělit, že Odysseus se cítí lépe "doma" v takové pustině, protože v takovém stavu je jeho mysl. Nebo tak něco.
Odyssea: Recenze
r0st4
Jo, pokud to ostatním divákům nevadí (jakože asi opravdu nevadí), je to naprosto v pořádku a přeju jim to. Mně osobně ale vadí velmi přítomnost postavy, která není nijak uvedená, natož vysvětlená, a která existuje jen proto, aby "příběh tak mohl pracovat s více vrstvami". To je za mě hodně mizernej způsob vyprávění.
"nejtěžší překážka na cestě, tvoří idylu domova" - Tohle navíc ten film divákovi neprodává vůbec, protože, dívej se na to jak chceš, ale jsou na opuštěné pláži bez jakékoliv pitné vody a bydlí pod dvěma ztlučenýma deskama. Zatímco v Odyssee jako takové to byl skutečnej ráj se vším všudy a tam už ta "nejtěžší překážka" smysl dávala.
Primetime: Trailer
Ravenous
Dobrý materiál na film, silná téma. Avšak brať to vážne či vôbec vidieť neviem, či uvidím. Chris Hansen sa v realite už dávnejšie vyfarbil ako strašná kurva, ktorá ničila životy, robila štvavú kampaň a zneužívala zraniteľnosť a traumu obetí. A to teraz nehovorím o To Catch a Predator ako takom, skôr jeho činnosti potom.
čo sa TCaP týka, tiež to nie je taká sláva. Ich praktiky a dlhodobé nezapájanie polície pri lovení zvrhlíkov zapríčinili, že mnohí z nich neboli zákonne trestaní alebo dostali smiešne tresty.
Ak je to ale brané realisticky a nebude to k postave Hansena mierne, tak by ma to zaujímalo, ale o tom silno pochybujem.
Odyssea: Recenze
Godlike
Tak na tom, že linka s Kalypso se jim moc nepovedla, se shodnou asi všichni.
Na druhou stranu tam zazní nejlepší a zároveň nejhorší dialog filmu:
Ale třeba zastávka s obry (jak se píše níž), pro mě nebyla zbytečná vůbec, byl jsem rád, jak jí změnili (protože napovídá k vyznění celého filmu), a i když chápu některé námitky na vizualitu scény, tak ono to brnění takhle vypadá schválně, aby to bylo uplně do očí bijící (bezmoc vs. někomu, kdo má na sobě železo, žejo). Je to všechno velmi doslovný.
Jenže pak narazíš na tweet s 100k lajky "Proč jako Odyseus brnká na tu tětivu wtf?"
Odyssea: Recenze
HAL
V tomhle jsem měl výhodu že Odysseu si pamatuju možná tak od Petišky z dětství, základ příběhu ale tyhle detaily vůbec, takže jsem tu Nolanovu teď mohl vnímat nezávisle - a pak je Kalypso spíš léčitelka která Odysea pomalu skládá dohromady z těžkého traumatu a PTSD, a možná i ho sama trochu zneužívá protože nevím, možná má ráda jeho big dick. Nepůsobila jako vyloženě pozitivní či negativní postava, ale své místo v ději si v rámci filmu obhájila. A lotosy do toho zapadly úplně přirozeně.
Téma: Měla by být první řada v IMAX sálech levnější?
connor
Taky mi IMAX experience nepřijde jako něco ultra výjimečného, a Odysseu bych si pravděpodobně užil docela podobně i v normálním kině (jasně, ta velikost a filmovost díky formátu pomáhala v některých sekvencích většímu pohlcení, ale to byl stále spíše jen takový fajn bonus).
Se zvukem/hlasitostí nicméně žádný problém nemám, vlastně to vůbec nechápu. Ani Odyssea mi v žádném momentu nijak nesnesitelně hlučná nepřišla. Jediná chvíle, kdy jsem se cítil nepříjemně, byla ta bouřka na konci, ale ani ne tak kvůli hlasitosti, ale kvůli té intenzivní světelné show, kdy jsem se trochu bál, že dostanu epileptický záchvat.
AKTUALITY
Novinky
Témata
Na obzoru
RECENZE
Aktuální recenze
Kinovýhled
VIM
TRAILERY
Trailery
Oldies
DVD/BD
Blu-ray
Nová DVD
O MOVIEZONE
Tiráž
FAQ
Statistiky
Kontakt
Všeobecné podmínky
Nastavení souhlasu
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.
Kontakty:
Technická podpora
|
Redakce
Registrace
Přezdívka
E-mail
Přečetl jsem si
všeobecné podmínky
a souhlasím.
Registrovat se
Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
Zapomenuté heslo
E-mail
Zaslat instrukce emailem
Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit se
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:
Přihlásit se
cont
Registrace
Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Vytvářet filmové blogy
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se