Celkový hodnocení nedám, protože od 5 dál je to pro mě všechno absolutně slitý dohromady.
Asi je to tím, že dvojka byla první díl, co jsem jako malý viděl, ale zdaleka bych k němu nebyl tak skeptický, obzvlášť, pokud jedničku hodnotíte tak vysoko. Podle mě prostě nelze zhejtit dvojku za věci, který v jedničce byly taky. Ano Tyrese je otravnej a Diesel ze začátku tak děsný nebyl. Nechápejte mě špatně, 1 určitě lepší, ale oba díly bych dal dost blízko k sobě.
3 byla marná, na druhou stranu si z ní pamatuju hodně narozdíl od nekonečných pokračování, ale uznávám, že patří na konec. 4 mi nijak legendární nepřijde, z celý série mám zdaleka nejradši Walkera, takže jsem rád, že se vrátil, ale jinak tam moc nápadů nebylo. 5 je vrchol, to se shodneme. Druhej asi ten díl se Stathamem, pak ten díl s mladším bratrem. Pak už vůbec netuším, jedno horší než druhý. Poslední díl jsem ještě neviděl.
|
reagovat
|


) s bonusem navíc v podobě stand-up vsuvek
. Ambiciózní Maestro moc nepřesvědčil, ale zdaleka nejlepší scénou ve filmu byla manželská hádka, tak snad se to pozitivně projeví na výsledku. Fajn civilní trailer příjemně překvapil (na čemž má velkou zásluhu i vhodně zvolený hudební podkres
) a první reakce jsou povzbudivé, takže nakročeno k sympatické nenáročné feel-good žánrovce na náročné téma tady je.