reaguje na:
ovmartin23
Ten Nope si imho studio zabilo prakticky samo, hlavne co sa tyka trzieb vo svete. Je absolútny nezmysel v roku 2022 uvadzat film vo svete po xy týždňoch po US premiere, ked sa film uz davno povaluje na nete v slušnej kvalite. Fakt nechápem kto tieto oneskorene release dates mohol u Nope schvalit a myslieť si, ze to je super nápad. Co sme v early 2000s?!
|
reagovat
|


), protože přesně takhle na mně počínání Sony působí. Snad to byla nějaká výjimka a nebude to do budoucna o tom, že jak to neprodukuje PS Productions, tak to v Sony nikoho moc nezajímá.
). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 