Blockbustery
Moc nechápu, jak by se studiím mohlo vyplatit produkovat blockbustery v modelu - pustím na vod a zároveň do kin. Vždyť z kin už budou oproti stavu v roce 2019 a dříve brát v podstatě už jen drobné, a že by se jim to vrátilo z předplatného vod se mi moc nezdá. Pokud to správně chápu tak se nejedná o premium vod release, aspoň v případě Warner Bros a HBO Max.
|
reagovat
|
Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.