Nemohu si pomoci, ale ta animace me prijde desna. Zase ty divne "mrtve" pohledy postav, tady je evoluce asi jako mezi Beowulfem a Vanocni koledou, byla-li nejaka. A kdyz pripoctu jak "uzasny" byl Spielberguv posledni film zacinam se obavat nejhorsiho
|
reagovat
|





Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.