reaguje na:
Slamak1
Ono je to jasný 10 let, že SW chtějí mnohem dravější a méně pietní přístup. V podstatě ekvivalent tomu, když E4 rozbořila v ´77 stávající kinematografii. Jednou k tomu v Disney dospějí. Po Kennedy. Do tý doby to budou propadáky.
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
tak proč být překvapený jako redakce? SW se prostě stanou průměrným velkofilmem, který si na sebe něco málo vydělá - a o hity se zkrátka postará někdo jiný. 
ale jasně asi ne tak silný jak se čekalo). 
