Nevím, asi si to teda dám po (mnoha) letech znovu. Tenkrát v roce 2004 to u mě v souboji sandálovek na plné čáře vyhrál Alexander a Troju mam uloženou v paměti jako film někde kolem 5/10, který jsem neměl potřebu pouštět si znovu. Takže pro mě určitě překvapivé V.I.M., které mě ale motivuje tomu filmu druhou šanci asi teda nakonec dát.
|
reagují:
Shakers
|
reagovat
|

