Když to hodně rozšiřujete, tak by se dal zahrnout i Poslední mohykán, ten je ještě starší než Gladiátor. Ten je výborný a pokud vím výrazně lepší DC sestřih nemá. Jen tam je přidaná scéna, kde červenokabátníci bojují efektivně, což v kinoverzi nepředvedou snad za celý film. V tom rozšíření epických historických blockbusterů by šel počítat i Poslední samuraj. Za mě je to výborný film. Jinak pokud by se tohle potvrdilo transgender Achilles
tak to není dobrá volba. I když ve filmu nebude mít asi Achilles větší prostor. A to mě ani zásadně nevadil černý Achilles v seriálu Trojá: Pád města ( na rozdíl od většiny minimálně českých diváku na ČSFD má 16 %) . Ten herec byl ale celkem korba a toho válečníka mu člověk věřil a vadili mě tam jiný věci.
|
reagovat
|
.
. Teď koukám, že to dokonce má taky DC verzi, kterou jsem zřejmě ještě neviděl, takže jestli bude o víkendu hnusně, tak to vidím na filmovej maraton DC Tróje, DC Artuše a DC Království, kde Artuš bude takovej ideální "palate cleanser" mezi chody 
.