Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Víkendový výplach #771 o Star Wars a Netflixu

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
Mandalorian - druhá série mi vrátila naději, že to někdo myslí vážně, byť to místy byla dialogově trochu Xena
Andor - super, ale je těžké o tom přesvědčit kohokoliv, kdo neocení ta pomrkávání na skalní fanoušky a kdo si neuvědomuje do jakého kontextu to zapadá. Pomalá místy nejasná cesta k poslední třetině určitě nemusí sedět každému.
Rogue One - smělý sebvědomý film, který je lepší než SW VII-IX dohromady a dosahuje těch nejvyšších kvalit čehokoliv z SW I-VI
907496
Mandalorian - druhá série mi vrátila naději, že to někdo myslí vážně, byť to místy byla dialogově trochu Xena Andor - super, ale je těžké o tom přesvědčit kohokoliv, kdo neocení ta pomrkávání na skalní fanoušky a kdo si neuvědomuje do jakého kontextu to zapadá. Pomalá místy nejasná cesta k poslední třetině určitě nemusí sedět každému. Rogue One - smělý sebvědomý film, který je lepší než SW VII-IX dohromady a dosahuje těch nejvyšších kvalit čehokoliv z SW I-VI
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
> Andor měl míň
Budiž, byť srovnáváš s nejhorším (komerčně) SW seriálem, ne?
> tohle je pro Star Wars de facto neznámá kapitola
To ví možná nějací fanoušci. Já principielně vnímám nulový rozdíl mezi Mandalorianem, Bobobvým Fetem, Obi Wanem, Ahsokou a Alkolytkou. Je to pro mě vyloženě totéž a to jsem trochu větší geek, než běžný lojza. A ostatně, proto to točí, protože se snaží vézt na SW značce. Na druhou stranu, pokud to má menší čísla, tak to ukazuje obecný úpadek značky, který nutně nemusí souviset s aktuálním dílem, jako i s tím, co mu předcházelo (aka nepustím si Akolytku, když jsem viděl Obi vanu).

PS: Ahsoka ep 2 a 3 mě překvapivě velmi bavily.:+
907271
[i]> [/i][i]Andor měl míň[/i] Budiž, byť srovnáváš s nejhorším (komerčně) SW seriálem, ne? [i]> tohle je pro Star Wars de facto neznámá kapitola[/i] To ví možná nějací fanoušci. Já principielně vnímám nulový rozdíl mezi Mandalorianem, Bobobvým Fetem, Obi Wanem, Ahsokou a Alkolytkou. Je to pro mě vyloženě totéž a to jsem trochu větší geek, než běžný lojza. A ostatně, proto to točí, protože se snaží vézt na SW značce. Na druhou stranu, pokud to má menší čísla, tak to ukazuje obecný úpadek značky, který nutně nemusí souviset s aktuálním dílem, jako i s tím, co mu předcházelo (aka nepustím si Akolytku, když jsem viděl Obi vanu). PS: Ahsoka ep 2 a 3 mě překvapivě velmi bavily.*:+*
907248
1 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Já třeba na dost dlouho zapomněl, že vůbec existoval seriál Obi-Wan. Šťastná to doba.
907266
Já třeba na dost dlouho zapomněl, že vůbec existoval seriál Obi-Wan. Šťastná to doba.
907264
2 0
reagovat
reaguje na: ovmartin23
Pro mě jako člověka, co na SW vyrůstal, to taky pomalu začíná být problém.

Anebo už senilita. :D
907264
Pro mě jako člověka, co na SW vyrůstal, to taky pomalu začíná být problém. Anebo už senilita. *:D*
907263
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Pro mě, jako nefanouška Hvězdných válek, jsou star wars už jenom ty názvy. Andor, Ahsoka, Akolytka..... nikdy nevím, který je který
907263
Pro mě, jako nefanouška Hvězdných válek, jsou star wars už jenom ty názvy. Andor, Ahsoka, Akolytka..... nikdy nevím, který je který
3 0
reagují: Memphis
reagovat
Ahsoka navic mela mit v US polovicni start co Obi-Wan a stejny jako Andor, dle Samba TV.
Ale realne si myslim, ze dostatecnou sledovanost dnes mimo Netflix ma dohromady min jak 10 veci (tak 6-7). Co se tyce tech drahych. Ted nastane doba kdy zkusi tocit "nic" a uvidi, jestli budou lidi rusit predplatne nebo ne.
907261
Ahsoka navic mela mit v US polovicni start co Obi-Wan a stejny jako Andor, dle Samba TV. Ale realne si myslim, ze dostatecnou sledovanost dnes mimo Netflix ma dohromady min jak 10 veci (tak 6-7). Co se tyce tech drahych. Ted nastane doba kdy zkusi tocit "nic" a uvidi, jestli budou lidi rusit predplatne nebo ne.
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Akcionáři se na fanservice neptají. 

Vydělalo to min a stalo to víc ? A to tak že o desitky procent ? Průser.
907256
Akcionáři se na fanservice neptají.  Vydělalo to min a stalo to víc ? A to tak že o desitky procent ? Průser.
907248
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Andor měl míň a tohle je pro Star Wars de facto neznámá kapitola. Dát skoro to co Ahsoka, vrchol fan servisu, mi osobně nepřijde špatný a pochybuju, že to v Disney budou vnímat jinak. Pořád je to víc než Shogun. 

Ale samozřejmě kdo bude hodně chtít, udělá z toho další hřebíček do Myšákovi rakve. Nějakej definitivní názor na úspěch / neúspěch si udělám každopádně po odvysílání všech epizod.
907248
Andor měl míň a tohle je pro Star Wars de facto neznámá kapitola. Dát skoro to co Ahsoka, vrchol fan servisu, mi osobně nepřijde špatný a pochybuju, že to v Disney budou vnímat jinak. Pořád je to víc než Shogun.  Ale samozřejmě kdo bude hodně chtít, udělá z toho další hřebíček do Myšákovi rakve. Nějakej definitivní názor na úspěch / neúspěch si udělám každopádně po odvysílání všech epizod.
907246
0 0
reagují: Gonzi, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

Něco pro důda z prognosťáku

Tak to trvalo přesně 4 dny a here we go:

Loňský příspěvek do Star Wars ságy, osmidílný seriál o stejnojmenné togrutské válečnici Ahsoka, zaznamenal během prvních pěti dnů na platformě 14 milionů přehrání. Premiérový týden je u konce i pro Akolytku a nová čísla rozhodně nevyznívají natolik nadšeně jako po prvním dnu. Oproti Ahsoce totiž počet přehrání klesl o více než dvacet procent na „pouhých“ 11,1 milionu přehrání. S nejsledovanější premiérou letoška to tedy není tak žhavé. Nepopiratelné místo v letošním žebříčku top seriálů určitě má, spíš nám to ale může mnoho napovědět o současné krizi celého Disney obsahu. Je totiž jisté, že streamer čekal o dost lepší čísla. Obzvlášť když měl seriál rozpočet 180 milionů dolarů, což má být skoro dvojnásobek rozpočtu Ahsoky.
907246
Tak to trvalo přesně 4 dny a here we go: [i]Loňský příspěvek do Star Wars ságy, osmidílný seriál o stejnojmenné togrutské válečnici Ahsoka, zaznamenal během prvních pěti dnů na platformě 14 milionů přehrání. Premiérový týden je u konce i pro Akolytku a nová čísla rozhodně nevyznívají natolik nadšeně jako po prvním dnu. Oproti Ahsoce totiž počet přehrání klesl o více než dvacet procent na „pouhých“ 11,1 milionu přehrání. S nejsledovanější premiérou letoška to tedy není tak žhavé. Nepopiratelné místo v letošním žebříčku top seriálů určitě má, spíš nám to ale může mnoho napovědět o současné krizi celého Disney obsahu. Je totiž jisté, že streamer čekal o dost lepší čísla. Obzvlášť když měl seriál rozpočet 180 milionů dolarů, což má být skoro dvojnásobek rozpočtu Ahsoky.[/i]
Něco pro důda z prognosťáku
906708
1 0
reagují: do_Od
reagovat
Jak nad tím tak přemýšlím, tak nakonec:

hraný - Rogue One
seriál - Andor (těsné druhé místo první řada Mandaloriana)
animovaný - Bad Batch

U ostatních děl byly buď nějaké ty mouchy, nebo rovnou díry.
906959
Jak nad tím tak přemýšlím, tak nakonec: hraný - Rogue One seriál - Andor (těsné druhé místo první řada Mandaloriana) animovaný - Bad Batch U ostatních děl byly buď nějaké ty mouchy, nebo rovnou díry.
0 0
reagovat

E8: Last Jedi

Některé z těch seriálů byly taky dost fajn, ale poslední SW které vzbudilo vyloženě nadšení byl příspěvek Riana Johnsona. 
906899
Některé z těch seriálů byly taky dost fajn, ale poslední SW které vzbudilo vyloženě nadšení byl příspěvek Riana Johnsona. 
E8: Last Jedi
1 -2
reagovat

E8: The Last Jedi

E7 byla neskutecne nudna sazka na jistotu. E8 se konecne trochu originalni, i kdyz jsem tehdy nevedel, ze to jde trochu proti planu a i kvuli tomu je devaty dil dost prusvih. Na serialy nekoukam.
906897
E7 byla neskutecne nudna sazka na jistotu. E8 se konecne trochu originalni, i kdyz jsem tehdy nevedel, ze to jde trochu proti planu a i kvuli tomu je devaty dil dost prusvih. Na serialy nekoukam.
E8: The Last Jedi
2 -1
reagovat

Andor

Poměrně jasné.

Není dokonalý, hlavně ze začátku trochu trpí na pomalé tempo, ale celkově je opravdu zajímavý se skvělými postavami.
906836
Poměrně jasné. Není dokonalý, hlavně ze začátku trochu trpí na pomalé tempo, ale celkově je opravdu zajímavý se skvělými postavami.
Andor
1 0
reagovat

Ep I, The Phantom Menace

Beru, že je to stará a zároveň nepopulární odpověď, ale SW svět se tím filmem obrovsky rozšířil (minimálně ten filmový), naopak vše později mi přijde jako určitá recyklace téhož.

Jakkoli jsou projekty různě kvalitní, tak mi chybí něco jako nástup robotické armády, koulejících se robotů, kteří se zastaví a zapnou štíty, stíhaček, které přistanou a chodí po svých křídlech, robotů naskládaných ve výsadkovém stroji, nebo pod racing.

Zároveň to nejvíc navazuje na původní kouzlo Star Wars... planeta se dvěma slunci, meč, co odrazí střely, člověk, co myslí hýbe předměty...

Avataří Hallelujah mountains je prostě něco, co bych čekal ve SW, ale od EP1 (a 2) jsem už nic podobného nedostal.
906830
Beru, že je to stará a zároveň nepopulární odpověď, ale SW svět se tím filmem obrovsky rozšířil (minimálně ten filmový), naopak vše později mi přijde jako určitá recyklace téhož. Jakkoli jsou projekty různě kvalitní, tak mi chybí něco jako nástup robotické armády, koulejících se robotů, kteří se zastaví a zapnou štíty, stíhaček, které přistanou a chodí po svých křídlech, robotů naskládaných ve výsadkovém stroji, nebo pod racing. Zároveň to nejvíc navazuje na původní kouzlo Star Wars... planeta se dvěma slunci, meč, co odrazí střely, člověk, co myslí hýbe předměty... Avataří Hallelujah mountains je prostě něco, co bych čekal ve SW, ale od EP1 (a 2) jsem už nic podobného nedostal.
Ep I, The Phantom Menace
3 0
reagovat

Andor

Těžko to může být něco jiného. Andor je v některých ohledech (dialogy a zejména až divadelní monology) tím nejlepším, co v SW doposud vzniklo.
Poslední fajn film byl Solo. Vlastně se už docela těším, až si ho dám podruhé.
906810
Těžko to může být něco jiného. Andor je v některých ohledech (dialogy a zejména až divadelní monology) tím nejlepším, co v SW doposud vzniklo. Poslední fajn film byl Solo. Vlastně se už docela těším, až si ho dám podruhé.
Andor
4 0
reagovat

Solo

Seriály jdou mimo mé zorné pole, takže z ranku filmů musím vyzdvihnout sólo jízdu Sola. 
Přes veškeré šuškandy, jak Alden musel po večerech dohánět kurzy herectví, tak výsledek byl za mě hodně fajn heist jízda.
Zpětně by mě zajímala původní zamýšlená verze od dua Lord a Miller.
906805
Seriály jdou mimo mé zorné pole, takže z ranku filmů musím vyzdvihnout sólo jízdu Sola.  Přes veškeré šuškandy, jak Alden musel po večerech dohánět kurzy herectví, tak výsledek byl za mě hodně fajn heist jízda. Zpětně by mě zajímala původní zamýšlená verze od dua Lord a Miller.
Solo
2 0
reagovat

Andor

Dospělé, hutná atmosféra, skvělá hudba i nápady. Útok na zákaldu při meteorickém dešti.
906799
Dospělé, hutná atmosféra, skvělá hudba i nápady. Útok na zákaldu při meteorickém dešti.
Andor
4 0
reagovat

Andor

Protože to mělo dospělejší, napínavý a smysluplný příběh a navíc sympatického hrdinu. Ne vždy jsou potřeba světelné meče, aby svět SW přinesl kvalitu. btw... popravdě spíš potřeba nejsou, protože předtím se mi nejvíc líbilo Rogue One 8) 
906795
Protože to mělo dospělejší, napínavý a smysluplný příběh a navíc sympatického hrdinu. Ne vždy jsou potřeba světelné meče, aby svět SW přinesl kvalitu. btw... popravdě spíš potřeba nejsou, protože předtím se mi nejvíc líbilo Rogue One *8)* 
Andor
3 0
reagovat

Andor

Jediný projekt za poslední roky, o kterém mohu říci, že nebyl zbytečný a nabídl něco více - dialogy, postavy, morální rozhodnutí atd.
906790
Jediný projekt za poslední roky, o kterém mohu říci, že nebyl zbytečný a nabídl něco více - dialogy, postavy, morální rozhodnutí atd.
Andor
5 0
reagovat

Ahsoka

ale jinak mě nezklamalo vůbec nic z tohoto světa a Ahsoku jsem prostě viděl jako poslední spolu s Vadnou várkou.
906785
ale jinak mě nezklamalo vůbec nic z tohoto světa a Ahsoku jsem prostě viděl jako poslední spolu s Vadnou várkou.
Ahsoka
2 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se