Devadesátky byly taky s nástupem multikin růstem cen dost extrém, na jejich začátku stál průměrný lístek doslova desetikorunu, a od té doby byl růst mnohem pomalejší.
Energie teď zdražovaly, ale ani to neospravedlňuje aby u nás stál lístek stejně jako v US, když tu jsou náklady pořád mnohem menší.
reaguje na:
mkubalikova
|
reagovat
|




A pokud jde o Sydney, tak konečně snad někdo pochopil, v jakejch rolích ji lidi vidět chtěj a v jakejch ne - obsazovat ji do různejch nerdek, jeptišek nebo podivínek ve svetru a kamaších fakt nedává smysl. Jasně, možná si ty rádoby "vážnější" role vybírala cíleně ona sama, ale vzhledem k tomu, jakým způsobem jede svý vlastní selfpromo co do výběru outfitů a stylu reelsek na sockách, bych pochyboval o tom, že si chce ona sama hrát na charakterní herečku. Sama pro sebe totiž svůj sex appeal dojí (sic!) poměrně dost zodpovědně,