Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku DC představuje nové filmy. Vrátí se Superman i Batman

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: machy
"Tak přesvědčil jsem se, že říct, že Reesův Batman stojí za prd = soda :D" To mi přijde divný, tady jsou přece ti diskutující jiní:P

Abych řekl pravdu, tak Guardians se mi taky líbí. Asi proto, že to vnímám jako fajn scífko mimo naši planetu. 
Kdoví, třeba to ten Gunn fakt dá. Spíš bych si ale tipnul na opak.
857230
"Tak přesvědčil jsem se, že říct, že Reesův Batman stojí za prd = soda *:D*" To mi přijde divný, tady jsou přece ti diskutující jiní:P Abych řekl pravdu, tak Guardians se mi taky líbí. Asi proto, že to vnímám jako fajn scífko mimo naši planetu.  Kdoví, třeba to ten Gunn fakt dá. Spíš bych si ale tipnul na opak.
857091
0 -2
reagovat
reaguje na: kfk
Tak přesvědčil jsem se, že říct, že Reesův Batman stojí za prd = soda :D
ne, tak Gunn podle mě tu komiksovou tvorbu umí :) Guardians hodně fajn, ve světě úspěch a představit takhle nezmámý tým širšímu publiku? Gunnovo SS skvělý, přesně tohle od SS chceš… a ne nudný jako od Ayera.. Pescemaker myslím bylo úspěsňé serialové překvapení.. takže ano, já Gunnovi věřím… už i třeba tím, že nešel na jistotu jen s populárníma psotavama, ale vybral si i teď pro jeho start DCU méně známe postavy/náměty :) 
857091
Tak přesvědčil jsem se, že říct, že Reesův Batman stojí za prd = soda *:D* ne, tak Gunn podle mě tu komiksovou tvorbu umí *:)* Guardians hodně fajn, ve světě úspěch a představit takhle nezmámý tým širšímu publiku? Gunnovo SS skvělý, přesně tohle od SS chceš… a ne nudný jako od Ayera.. Pescemaker myslím bylo úspěsňé serialové překvapení.. takže ano, já Gunnovi věřím… už i třeba tím, že nešel na jistotu jen s populárníma psotavama, ale vybral si i teď pro jeho start DCU méně známe postavy/náměty *:)* 
857001
5 0
reagují: kfk
reagovat
Já se těším na dalšího Batmana s Patyzónem a dvojku Jokera (to bude asi slušný bizárek). Z tohohle mě nezaujalo nic, jen zmínka o True Detective.
857083
Já se těším na dalšího Batmana s Patyzónem a dvojku Jokera (to bude asi slušný bizárek). Z tohohle mě nezaujalo nic, jen zmínka o True Detective.
3 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
2. znamena mozno iba tolko, ze pisu ako sa jemu paci. Mne osobne od Gunna zatial nesadlo nic, cize pre mna je to skor vystraha :) 
857064
2. znamena mozno iba tolko, ze pisu ako sa jemu paci. Mne osobne od Gunna zatial nesadlo nic, cize pre mna je to skor vystraha :) 
857033
0 0
reagovat
reaguje na: cervidus
James Mangold práve tweetol obrázok z comixu Swamp Thing. Gunn mu to zazdieľal. Práve ma to začalo zaujímať.
857058
James Mangold práve tweetol obrázok z comixu Swamp Thing. Gunn mu to zazdieľal. Práve ma to začalo zaujímať.
857051
7 0
reagovat
Nemám důvod Gunnovy nevěřit, protože jeho dosavadní komiksové filmy se celkem povedly. Ten seznam projektů vypadá celkově zajímavě. A na temnější pojetí Supergirl jsem upřímně hodně zvědaví. ;)
857056
Nemám důvod Gunnovy nevěřit, protože jeho dosavadní komiksové filmy se celkem povedly. Ten seznam projektů vypadá celkově zajímavě. A na temnější pojetí Supergirl jsem upřímně hodně zvědaví. *;)*
4 -2
reagovat
Já se teda netěším...
Jasně, "tak trochu jiná komiksovka", "scifi (?) ve stylu true detective" nebo "hororový" Swamp Thing nezní špatně, jenže to všechno nejspíš bude potřeba nějak vměstnat do krabičky "neškodná komiksovka pro celou rodinu" - takže přinejlepším dostanem další Civil War nebo The Suicide Sq. ... což mi teda tak úplně nestačí.
Ale kdož ví, možná budu příjemně překvapen, ostatně Reevesův i Nolanův Batman jsou taky "jen" PG13 komiksovky...
Snad alespoň další řady The Boys či One Punch Mana nezklamou, to jsou komiksovky podle mého gusta :D
857051
Já se teda netěším... Jasně, "tak trochu jiná komiksovka", "scifi (?) ve stylu true detective" nebo "hororový" Swamp Thing nezní špatně, jenže to všechno nejspíš bude potřeba nějak vměstnat do krabičky "neškodná komiksovka pro celou rodinu" - takže přinejlepším dostanem další Civil War nebo The Suicide Sq. ... což mi teda tak úplně nestačí. Ale kdož ví, možná budu příjemně překvapen, ostatně Reevesův i Nolanův Batman jsou taky "jen" PG13 komiksovky... Snad alespoň další řady The Boys či One Punch Mana nezklamou, to jsou komiksovky podle mého gusta *:D*
3 0
reagují: jedendvatri
reagovat
reaguje na: Lavi.C
Asi ani ne, díky :)

“Batgirl’s a character that inevitably we will include in our story,” Safran said. “On the Batgirl front, it’s not about late in the process of the film getting canceled. I saw the movie, and there are a lot of incredibly talented people in front of and behind the camera on that film. But that film was not releasable, and it happens sometimes. That film was not releasable. I actually think that [president and CEO of Warner Bros. Discovery David] Zaslav and the team made a very bold and courageous decision to cancel it because it would have hurt DC. It would have hurt those people involved.”
857048
Asi ani ne, díky *:)* “Batgirl’s a character that inevitably we will include in our story,” Safran said. “On the Batgirl front, it’s not about late in the process of the film getting canceled. I saw the movie, and there are a lot of incredibly talented people in front of and behind the camera on that film. But that film was not releasable, and it happens sometimes. That film was not releasable. I actually think that [president and CEO of Warner Bros. Discovery David] Zaslav and the team made a very bold and courageous decision to cancel it because it would have hurt DC. It would have hurt those people involved.”
857044
4 -1
reagovat
857044
[url=https://www.change.org/p/release-batgirl]#ReleaseBatgirl[/url]
1 -5
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: Cernobog
Jako WB se v ty situaci dost placaj, ale je to mix vic faktoru...

1. Nechteji poskodit trzby + se muze ukazat, ze vetsinovymu publiku jsou tyhle skandaly fuk (Cristiano Ronaldo nebo Neymar tez o fanousky neprisli a to si je idealizuji male deti).
2. Miller je nestabilni, ma ten svuj "oltar" s postavickami Flashe. Vzit mu zjevne takovou cast osobnosti, tak by mohl provest kdo vi co.3. Kdyz Gunn oznacil Flashe za jeden z nejlepsich comicsovych filmu vubec, tak jasne, mohl kecat, ale... O tom zbytku to nerekl, Muschiettimu nabidl uz dalsi DC projekt a ta scenaristka se stala soucasti jeho writers room, co vymysli komplet DCU, takze minimalne on ten film asi fakt dost hodnoti.
4. Na nataceni finale Peacemakera se ukazali jen Miller s Momou, takze tam muze byt nejaka dobra vule i na zaklade tohodle a...
5. Gunn byl sam zcancelovan, takze je klidne mozny, na zaklade toho ze Millera osobne zna, to cele vnima jinak.

Osobne teda tipuji, ze je tohle proste jen kalkul, nejde o zadnou orientaci nebo pohlavi nebo neco takovyho, ale kvuli Flashe WB zaplatili Super Bowl spot pro nejaky film poprve po 18ti letech, takze asi doufaji v miliardovy box office a pak by byla blbost si ty dvere predem zabouchnout. :)
857033
Jako WB se v ty situaci dost placaj, ale je to mix vic faktoru... 1. Nechteji poskodit trzby + se muze ukazat, ze vetsinovymu publiku jsou tyhle skandaly fuk (Cristiano Ronaldo nebo Neymar tez o fanousky neprisli a to si je idealizuji male deti). 2. Miller je nestabilni, ma ten svuj "oltar" s postavickami Flashe. Vzit mu zjevne takovou cast osobnosti, tak by mohl provest kdo vi co.3. Kdyz Gunn oznacil Flashe za jeden z nejlepsich comicsovych filmu vubec, tak jasne, mohl kecat, ale... O tom zbytku to nerekl, Muschiettimu nabidl uz dalsi DC projekt a ta scenaristka se stala soucasti jeho writers room, co vymysli komplet DCU, takze minimalne on ten film asi fakt dost hodnoti. 4. Na nataceni finale Peacemakera se ukazali jen Miller s Momou, takze tam muze byt nejaka dobra vule i na zaklade tohodle a... 5. Gunn byl sam zcancelovan, takze je klidne mozny, na zaklade toho ze Millera osobne zna, to cele vnima jinak. Osobne teda tipuji, ze je tohle proste jen kalkul, nejde o zadnou orientaci nebo pohlavi nebo neco takovyho, ale kvuli Flashe WB zaplatili Super Bowl spot pro nejaky film poprve po 18ti letech, takze asi doufaji v miliardovy box office a pak by byla blbost si ty dvere predem zabouchnout. :)
856981
7 -1
reagují: Will
reagovat
reaguje na: Attikus
Tak Gunn taky řekl, že tohle je jenom několik projektů z Chapter 1, určitě ne celý slate. Tipuju, že to tou Justice League nakonec, pokud všechno bude šlapat, stejně nějak vyvrcholí. Předpokládám, že musí být jinak trošičku vágní, co se týče třeba ostatních postav a projektů, vzhledem k tomu, že musí ještě dojet nějaký překlenovací období se současnejma filmama a castingem, který vznikaly ještě bez něj. Souhlasím, že to vypadá trochu polovičatě, ale ono asi není sranda provést nějakej restart univerza, zároveň s tím ještě dojíždět nějaký starší projekty a promovat to všechno najednou. Taky to chce nějak smysluplně to příběhově napojit, zároveň se ale od toho předchozího období jasně vymezit. :D Takže mám pochopení, že to ze začátku skřípe a k té krásné timeline, kterou Kevin Feige vždycky ukazuje na conech, to má dost daleko. 
857017
Tak Gunn taky řekl, že tohle je jenom několik projektů z Chapter 1, určitě ne celý slate. Tipuju, že to tou Justice League nakonec, pokud všechno bude šlapat, stejně nějak vyvrcholí. Předpokládám, že musí být jinak trošičku vágní, co se týče třeba ostatních postav a projektů, vzhledem k tomu, že musí ještě dojet nějaký překlenovací období se současnejma filmama a castingem, který vznikaly ještě bez něj. Souhlasím, že to vypadá trochu polovičatě, ale ono asi není sranda provést nějakej restart univerza, zároveň s tím ještě dojíždět nějaký starší projekty a promovat to všechno najednou. Taky to chce nějak smysluplně to příběhově napojit, zároveň se ale od toho předchozího období jasně vymezit. *:D* Takže mám pochopení, že to ze začátku skřípe a k té krásné timeline, kterou Kevin Feige vždycky ukazuje na conech, to má dost daleko. 
857007
6 0
reagovat
Mně docela překvapuje, kolik lidí tady Gunnovi důvěřuje a docela by mě zajímalo, co od těch filmů lidi čekají. První Guardians miluju, ale ten film je první přiznaná rodinná komedie, která položila základy toho současného infantilního humoru, který je tak častým terčem kritiky a ty další jeho dva filmy jsou v tomhle ještě horší. Jestli DC pojede na podobné vlně, tak si lidi přesycené marvelovkama nezíská a o zbytky ’Snydercut motherfuckers’, co chtějí mít "temné" DC, přijde.
857010
Mně docela překvapuje, kolik lidí tady Gunnovi důvěřuje a docela by mě zajímalo, co od těch filmů lidi čekají. První Guardians miluju, ale ten film je první přiznaná rodinná komedie, která položila základy toho současného infantilního humoru, který je tak častým terčem kritiky a ty další jeho dva filmy jsou v tomhle ještě horší. Jestli DC pojede na podobné vlně, tak si lidi přesycené marvelovkama nezíská a o zbytky ’Snydercut motherfuckers’, co chtějí mít "temné" DC, přijde.
11 -5
reagovat
Vzhľadom na to, že skoro polka ansámblu z DCEU sa v novom DCU môže objaviť a tak tretina as určite objaví, tak je to taký veľmi polovičný reštart a niektoré castingové zmeny sú zjavne motivované inak ako len tým, že treba nové tváre, nový prístup a pod. Nechám sa prekvapiť, z názvov projektov mám meh dojem, lebo autorsky to môžu byť dobré projekty aj casovo úspešné, ale na to nepotrebuje človek spraviť nejaé DCU, nakoľko tomuto chýba njaký zjavný širší motív, u MCU bolo jasné, že prim budú časom Avengers, tu o JL neni ani zmienka a asi ani tak skoro nebude.
857007
Vzhľadom na to, že skoro polka ansámblu z DCEU sa v novom DCU môže objaviť a tak tretina as určite objaví, tak je to taký veľmi polovičný reštart a niektoré castingové zmeny sú zjavne motivované inak ako len tým, že treba nové tváre, nový prístup a pod. Nechám sa prekvapiť, z názvov projektov mám meh dojem, lebo autorsky to môžu byť dobré projekty aj casovo úspešné, ale na to nepotrebuje človek spraviť nejaé DCU, nakoľko tomuto chýba njaký zjavný širší motív, u MCU bolo jasné, že prim budú časom Avengers, tu o JL neni ani zmienka a asi ani tak skoro nebude.
2 -1
reagují: Bobby6killer
reagovat
reaguje na: Liznič
Fanouškům je jasné, že to tak dost pravděpodobně stejně dopadne a obyčejné cílovce je to víceméně fuk. Naopak by to mohli využít v kampani a lákat diváky na rozlučku herce/herečky s danou postavou (a případně odkázat na restart univerza - další promo na Flashe zdarma) ala Ford v pátém Indym.

Pokud to ohlásí až po premiéře, tak je to přesně ten chaotický způsob komunikace/přístupu, kdy ze dne na den mění svá stanoviska, který je dovedl do stavu, ve kterém se DCEU v současné době nachází a Gunn jej má spasit a pokud to myslí vážně a do budoucna s nimi počítají, tak je to pak celé takové restartování na oko.
857004
Fanouškům je jasné, že to tak dost pravděpodobně stejně dopadne a obyčejné cílovce je to víceméně fuk. Naopak by to mohli využít v kampani a lákat diváky na rozlučku herce/herečky s danou postavou (a případně odkázat na restart univerza - další promo na Flashe zdarma) ala Ford v pátém Indym. Pokud to ohlásí až po premiéře, tak je to přesně ten chaotický způsob komunikace/přístupu, kdy ze dne na den mění svá stanoviska, který je dovedl do stavu, ve kterém se DCEU v současné době nachází a Gunn jej má spasit a pokud to myslí vážně a do budoucna s nimi počítají, tak je to pak celé takové restartování na oko.
856996
1 -1
reagovat
reaguje na: kfk
Hodně externí redaktor 8)
857003
Hodně externí redaktor *8)*
857000
7 0
reagovat
reaguje na: machy
Hele, pokud je to recept na finanční úspěch, tak to prostě pojedou takhle. Neměl by ses stydět za to, že se ti něco líbí a něco ne. 
857001
Hele, pokud je to recept na finanční úspěch, tak to prostě pojedou takhle. Neměl by ses stydět za to, že se ti něco líbí a něco ne. 
856949
1 0
reagují: machy
reagovat
reaguje na: Codename.Onyx
Ten růžovej podklad znamená, že je ten klučina součástí redakce MovieZone?:)
857000
Ten růžovej podklad znamená, že je ten klučina součástí redakce MovieZone?:)
856947
2 -3
reagují: Barv666
reagovat
jak se tu hodnotí nějaký universe tak to na něj moc nevypadá, možná časem a to je dobře ikdyž ty filmy budou provázané jelepší si hledět svého. Snad nás Gun potěší a vyjdou alespoň 2-3 projekty dobře :)
a možná by se pak mohlo dostat i na Zatanu...nějakou pěknou ženskou do role o kouzelnice a úspěch by se mohl dostavit :D jen s tím trendem v holywoodu by tam byla nějaká holka jako prkno (viz captain marvel) 
856997
jak se tu hodnotí nějaký universe tak to na něj moc nevypadá, možná časem a to je dobře ikdyž ty filmy budou provázané jelepší si hledět svého. Snad nás Gun potěší a vyjdou alespoň 2-3 projekty dobře :) a možná by se pak mohlo dostat i na Zatanu...nějakou pěknou ženskou do role o kouzelnice a úspěch by se mohl dostavit :D jen s tím trendem v holywoodu by tam byla nějaká holka jako prkno (viz captain marvel) 
3 -1
reagovat
reaguje na: Polux
Tak přece před premiérou Aquamana a Shazama neřeknou,  že je to jejich poslední štace a dal na ně v této podobě se*ou. To ohlásí až po premiéře,  teď by to podkopali ještě vic
856996
Tak přece před premiérou Aquamana a Shazama neřeknou,  že je to jejich poslední štace a dal na ně v této podobě se*ou. To ohlásí až po premiéře,  teď by to podkopali ještě vic
856986
5 0
reagují: Polux
reagovat
Ideální by bylo, kdyby Gunn nechal jen filmy v rámci DC Elseworlds (kdoví proč si na nich (alespoň donedávna) dávali jejich tvůrci mnohem více záležet:)) a se vším ostatním si, řekněme tak na deset let, dali ve WB "zaslouženou" pauzu, ale akcionáři a někteří fanoušci by to asi psychicky nezvládli:D

Jako nějaký úklid ve stáji to chtělo už dávno a je fajn, že se k tomu vedení WB odhodlalo a svěřilo úklidové práce Gunnovi, ale vyhodit Cavilla a Johnsona a současně oznámit, že Momoa, Gadot, Levi (vážně?) i Miller (proč?) zůstávají pro všechny případy na palubě, spolu s představenou roadmapou (kromě DC Elseworlds mě zajímá jen Peacemaker a Swamp Thing, zbytek vypadá tradičně pláštěnkově), imho působí jako dělání úklidu s jednou rukou za zády a k tomu se zavázanýma očima.

Palec nahoru za cíl začít natáčet až s hotovým (vypilovaným?) scénářem v ruce a soustředit se na kvalitu a nikoliv na deadline, ale uvidíme, jak dlouho budou kravaťáci podobné ambiciózní vize Gunnovi trpět po prvním zakopnutí/pádu na držku v pokladnách. Snad se to nestane, ale modří už vědí, jak to v tomhle businessu chodí:D.
856986
Ideální by bylo, kdyby Gunn nechal jen filmy v rámci DC Elseworlds (kdoví proč si na nich (alespoň donedávna) dávali jejich tvůrci mnohem více záležet*:)*) a se vším ostatním si, řekněme tak na deset let, dali ve WB "zaslouženou" pauzu, ale akcionáři a někteří fanoušci by to asi psychicky nezvládli*:D*.  Jako nějaký úklid ve stáji to chtělo už dávno a je fajn, že se k tomu vedení WB odhodlalo a svěřilo úklidové práce Gunnovi, ale vyhodit Cavilla a Johnsona a současně oznámit, že Momoa, Gadot, Levi (vážně?) i Miller (proč?) zůstávají pro všechny případy na palubě, spolu s představenou roadmapou (kromě DC Elseworlds mě zajímá jen Peacemaker a Swamp Thing, zbytek vypadá tradičně pláštěnkově), imho působí jako dělání úklidu s jednou rukou za zády a k tomu se zavázanýma očima. Palec nahoru za cíl začít natáčet až s hotovým (vypilovaným?) scénářem v ruce a soustředit se na kvalitu a nikoliv na deadline, ale uvidíme, jak dlouho budou kravaťáci podobné ambiciózní vize Gunnovi trpět po prvním zakopnutí/pádu na držku v pokladnách. Snad se to nestane, ale modří už vědí, jak to v tomhle businessu chodí*:D*.
6 0
reagují: Liznič
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se