Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku O čem bude wickovský spin-off Ballerina?

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek
Já se krom Anny (samozřejmě) těším na návrat Weismena (snad) do první ligy. I když to půjde jen na stream, tak on si další kino-šanci zaslouží. Mně jeho styl pro akční filmy v kinech chybí:)
850094
Já se krom Anny (samozřejmě) těším na návrat Weismena (snad) do první ligy. I když to půjde jen na stream, tak on si další kino-šanci zaslouží. Mně jeho styl pro akční filmy v kinech chybí*:)*
0 0
reagovat
Tak je víceméně jasné, že kvůli scénáři film asi žádné ceny sbírat nebude, zvlášť když šlo o pitch pro samostatný film a až následně se přepisoval tak, aby zapadl do série a obecně v podobných žánrovkách zpravidla slouží jen k tomu, aby nějakým, alespoň trochu smysluplným, způsobem poslepoval jednotlivé akční sekvence k sobě.

Co mě ale naplňuje malinkatou nadějí je fakt, že si de Armas údajně vyžádala, aby se na produkci spolupodílela Fennell, která má na svědomí oscarovku Promising Young Woman, tak snad se z filmu nevyklube jen další akčňák s chicks & guns v řadě (kolik už jich tady v posledních letech bylo) a nějaké ty sofistikovanější podtóny se ve filmu objeví.

V případě účasti Reevese nečekám nic moc navíc nad rámec pár minutového camea/pomrknutí na fanoušky a vlastně bych se vůbec nedivil, kdyby se ve filmu ukázal až v nějaké potitulkovce a.k.a. teasování na potenciální dvojku. Pokud dostane více prostoru, tak samozřejmě jedině dobře:)
850040
Tak je víceméně jasné, že kvůli scénáři film asi žádné ceny sbírat nebude, zvlášť když šlo o pitch pro samostatný film a až následně se přepisoval tak, aby zapadl do série a obecně v podobných žánrovkách zpravidla slouží jen k tomu, aby nějakým, alespoň trochu smysluplným, způsobem poslepoval jednotlivé akční sekvence k sobě. Co mě ale naplňuje malinkatou nadějí je fakt, že si de Armas údajně vyžádala, aby se na produkci spolupodílela Fennell, která má na svědomí oscarovku Promising Young Woman, tak snad se z filmu nevyklube jen další akčňák s chicks & guns v řadě (kolik už jich tady v posledních letech bylo) a nějaké ty sofistikovanější podtóny se ve filmu objeví. V případě účasti Reevese nečekám nic moc navíc nad rámec pár minutového camea/pomrknutí na fanoušky a vlastně bych se vůbec nedivil, kdyby se ve filmu ukázal až v nějaké potitulkovce a.k.a. teasování na potenciální dvojku. Pokud dostane více prostoru, tak samozřejmě jedině dobře*:)*. 
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se