×
Save
Cancel
Delete
Užíváním této stránky souhlasíte s
všeobecnými podmínkami
.
Tato stránka používá
cookies
.
rozumím
PŘIHLÁSIT
|
REGISTROVAT
AKTUALITY
RECENZE
TRAILERY
MULTIMEDIA
DVD/BD
O MOVIEZONE
AKTUALITY
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
RECENZE
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
TRAILERY
OLDIES
MULTIMEDIA
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
DVD/BD
BLU-RAY
NOVÁ DVD
O MOVIEZONE
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
OLDIES
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
BLU-RAY
NOVÁ DVD
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
Diskuze k článku
MZ Live #184 o Doctoru Strangeovi a Seveřanovi a květnové Filmy v síti
příspěvky
1 - 3
Napsat
příspěvek
váš komentář
zrušit
Bold
[ctrl+b]
Italic
[ctrl+i]
Strike
spoiler
Vložit spoiler
Link
[ctrl+shift+2]
• Unordered list
1. Ordered list
:)
;)
:))
:D
8)
?)
:o
:(
:+
:-
[bb]
zrušit
odeslat
(=LIFTY=)
07.05.2022 06:49:10
Máme se těšit na nový pořad "S Rimsym na Friscu?"
827201
Máme se těšit na nový pořad "S Rimsym na Friscu?"*:)*
2
0
reagovat
Barv666
07.05.2022 01:04:14
Je to trochu matoucí pocit, že si mnohem raději pustím, jak se bavíte o filmech, než valnou část těch filmů. Prostě GG!
827199
Je to trochu matoucí pocit, že si mnohem raději pustím, jak se bavíte o filmech, než valnou část těch filmů. Prostě GG!
1
0
reagovat
Lodbrok
06.05.2022 21:18:55
Co bychom bez vás dělali, chlapci. Díky!
827180
Co bychom bez vás dělali, chlapci. Díky!
1
0
reagovat
TOP Diskuze
337
Superman: Recenze
102
První dojmy: očekávaný Superman
94
Superman: Recenze
81
Superman v kinech zklamal, vyhlížený komiksový megahit se nekoná
27
Rudá Sonja: Trailer
19
Víkendový výplach #828 o mafiánech a samurajích
13
Superman narazil, v Česku se chodí na dinosaury a formule
12
Nejlepší filmy první poloviny roku aneb 50 tipů, co si pustit
10
Trol 2: Teaser
7
Ice Road: Vengeance: Trailer
Komentáře
Superman narazil, v Česku se chodí na dinosaury a formule
do_Od
Je to úplně o něčem jiném. Quantumania byla prázdná, tam nebylo nic než ten všudypřitomnej Volume a relativně fajn záporák nabízející alespoň nějaké malé dilema.
Superman je hodnotově i obsahem i stylem vyprávění úplně jinde. To že tam je nějaké CGI, to bylo ve všech dílech Strážců, nebo Suicide Squad s obří hvězdou na konci. Prostě je to křiklavý, barevný, ale uvnitř je to furt hravá zábava, kde těm postavám o něco jde.
Kapesní vesmír byla naopak super pasáž, protože to posunulo Lois i Mr. Terrifica do aktivní role, ukázalo to jak technologicky vyspělej je v tomhle novým vesmíru Lex, jak dlouho svůj plán chystal a co všechno už stihl vytvořit/zničit. Taky to mělo funkční napětí s uzavírající se dírou, padajícím miminem a ještě nastínilo, jak zběsilej hafánek může ve finále svou nevychovaností paradoxně pomoct.
Fakt, že to tam lidi nevidí, je prostě jen neochota a nechuť se alespoň snažit u toho filmu přemýšlet a brát ho v něčem vážně. Jenom protože to je barevný a jsou tam bizarní postavičky. Jakmile na to někdo vyrazí s tím že to bude sračka, protože mu to tak přišlo už od prvního traileru, tak pak těžko změní názor, když ten film celou kampaň chystal všechny na to, že to bude přesně takovéhle. Stačilo se tomu jen trochu otevřít a uvědomit si, že to nemá být další Muž z oceli, další Superman od Donnera ani Superman se vrací, ale něco *úplně nového*.
Superman narazil, v Česku se chodí na dinosaury a formule
verbst
Já jsem asi fakt slepej
Buď si z Quantumanie pamatuju jen to, že to byla sračka, nebo mi to tady prostě nevadilo. Respektive jsem to tady nepovažoval za natolik sračkoidní, a soustředil se na jiný věci.
Na to, jaká měla Quantumania set up v předchozích filmech, tak to bylo zoufale nevytěžený a to, co se jim povedlo bylo eště špatně.
Tady to byl jeden kousek do skládačky, která ale jinak funguje obstojně. A víc jsem si vzpomněl na Minecraft, než třetího Mravence.
Neříkám, že to byla bezchybná pecka, ale mnohem víc si z toho Supíka pamatuju tu "hopefulness", skvělou chemii mezi postavama, a to jak to "seamlessly" odsejpalo/navazovalo.
Superman narazil, v Česku se chodí na dinosaury a formule
Cival
Kapesni vesmir, nejaka ta pestrobarevna reka do pohlcujici cerny diry, jeste pestrobarevnejsi prurva pohlcujici mesto a do toho zbesilej hafanek... jak to nemuzes videt ty? :)
To ze je jedno v hnusnym volume a druhy trochu dustojneji toceny neznamena, ze to neni obsahove podobna vlezla detska spatlanina.
Superman narazil, v Česku se chodí na dinosaury a formule
verbst
Quantumanii nenávidím. To je to nejhorší, co nám MCU kdy nabídlo.
A naprosto nechápu, jak to můžete vidět v tom Supermanovi.
Superman narazil, v Česku se chodí na dinosaury a formule
Bo X Be
Prostě to nefungovalo jako film. Hlavou mi nejvíce běžela Quantumanie. Ani jednou v tom filmu, ani jednou, jsem necítil ani špetku napětí nebo zájmu o kohokoliv ani pocit, že se děje něco, co stojí za pozornost. Naopak jsem se cítil kontinuálně podváděný ne naivním, ale ve vztahu k tomu až hloupým scénářem, který neuměl vyšroubovat 99 % dialogů pořádně. A to tam úplně obyčejná holka vesele wait... Ne, fakt to není dobrý.
Superman narazil, v Česku se chodí na dinosaury a formule
pytlik
Asi máš pravdu. Já si pamatuju jak jsme nadávali, že na to DC jde oproti Marvelu rychle ale ta doba už je asi jiná. A co si budeme sequel nebo spinoffy pro úspěšný film vymyslíš vždycky a kor pro komiksovku, takže zaklínat se nějakým plánem mi taky přijde nesmysl.
Superman narazil, v Česku se chodí na dinosaury a formule
The Joker
Imo je to uz v tom bode, kdy nejaky desetilety plany a beckovy postavy nedavaj smysl. Ted uz by meli brat jen to nejlepsi. Mozna to chtelo zacit Superman / Wonder Woman team-up filmem. Supes nemel jasnej uspech od jednicky, skoro padesat let zpatky. A WW ma na konte jeden uspesnej film, kterej asi dost naplnuje right place right time. V momente kdy se na kazdy comics uz nejde automaticky... Asi bych vypraskal co jeste jde a moc se nezabyval tim, jak to bude vypadat za x let.
Superman: Recenze
LarryKrotSe
Podľa mna sú kina v ČR/ SR rovnako poloprázdne ako u vačšiny komixoviek za posledné 2-3 roky. Skôr to teda svedčí o tom, že ludí len už proste prestávajú baviť komixovky všeobecne. Nevzťahoval by som to výlučne na Supermana. Ludí zaujima len Batman a Spiderman...Takže nie že ich tento film nebaví (veď ako ich môže nebaviť niečo čo ani nevideli :D) proste ich to nezaujima a sú z toho žánru unavení.
A že pocitovo film trval 3 hodiny? čo som si všimol tak väčšina má opačný problém - že 2 hodiny sú málo a všetko je tam urýchlené. Film mal mať o pol hodinu viac.
AKTUALITY
Novinky
Témata
Na obzoru
RECENZE
Aktuální recenze
Kinovýhled
VIM
TRAILERY
Trailery
Oldies
DVD/BD
Blu-ray
Nová DVD
O MOVIEZONE
Tiráž
FAQ
Statistiky
Kontakt
Všeobecné podmínky
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.
Kontakty:
Technická podpora
|
Redakce
Registrace
Přezdívka
E-mail
Přečetl jsem si
všeobecné podmínky
a souhlasím.
Registrovat se
Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
Zapomenuté heslo
E-mail
Zaslat instrukce emailem
Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit se
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:
Přihlásit se
cont
Registrace
Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Vytvářet filmové blogy
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se