Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Nový Batman dostal rating. Jak to vypadá s premiérou?

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
Ja som urobil video ako je to s Benom teraz. Dokonca mal vraj ponuku od Marvelu na Cameo DareDevila z hrozného filmu z roku 2003 :DBola by to prdel.
Charlie Cox vs Ben Affleck 8)

link
816039
Ja som urobil video ako je to s Benom teraz. Dokonca mal vraj ponuku od Marvelu na Cameo DareDevila z hrozného filmu z roku 2003 *:D*Bola by to prdel. Charlie Cox vs Ben Affleck *8)* https://www.youtube.com/watch?v=PrrfTbYLsKg&lc=UgznZR8znoSMnERiphl4AaABAg&ab_channel=MARTASSK 
1 -4
reagovat
reaguje na: kyller
Všimni si, že nikdy nikde nenajdeš Bena vyloženě říkat: "Batmana mám dost, skončil jsem s ním".
Že si stěžuje na to, jak s ním Warneři zacházeli? A co. Warneři už za pár měsíců jdou definitivně od válu. A jak se eventuálně Ben dohodne s Discovery je pořád dost otevřená kniha. Ale soudě, že nikde neodsuzuje roli samotnou, je bezpečné říct, že je vše jen otázka peněz a správného jednání. Tu správnou nabídku mu Discovery klidně můžou dát. Ben se třeba zmínil, že by se chtěl soustředit na menší filmy. Co kdyby mu Discovery třeba nabídli financování menšího filmu vlastního přání výměnou za další účast v DCEU? Nemyslíš, že to je fér nabídka, na kterou by mohl kývnout?
Zkrátka co chci říct, ve chvíli, kdy se mění kompletně celá společnost a očekává se nástup fungl nového vedení, žádná věc není určitě definitivní. A dá se očekávat celá řada změn a obratů o sto osmdesát stupňů vůči tomu co se tvrdí právě teď. K tomu převzetí společnosti by nedocházelo, kdyby na současném směřování Warnerů bylo všechno v pořádku.
816032
Všimni si, že nikdy nikde nenajdeš Bena vyloženě říkat: "Batmana mám dost, skončil jsem s ním". Že si stěžuje na to, jak s ním Warneři zacházeli? A co. Warneři už za pár měsíců jdou definitivně od válu. A jak se eventuálně Ben dohodne s Discovery je pořád dost otevřená kniha. Ale soudě, že nikde neodsuzuje roli samotnou, je bezpečné říct, že je vše jen otázka peněz a správného jednání. Tu správnou nabídku mu Discovery klidně můžou dát. Ben se třeba zmínil, že by se chtěl soustředit na menší filmy. Co kdyby mu Discovery třeba nabídli financování menšího filmu vlastního přání výměnou za další účast v DCEU? Nemyslíš, že to je fér nabídka, na kterou by mohl kývnout? Zkrátka co chci říct, ve chvíli, kdy se mění kompletně celá společnost a očekává se nástup fungl nového vedení, žádná věc není určitě definitivní. A dá se očekávat celá řada změn a obratů o sto osmdesát stupňů vůči tomu co se tvrdí právě teď. K tomu převzetí společnosti by nedocházelo, kdyby na současném směřování Warnerů bylo všechno v pořádku.
815913
2 -1
reagovat

Team PG-13

Tohle je asi v téhle diskuzi už dávno pasé, ale v ratingu Batmana nevidím problém. Matt Reeves už do Planety opic dostal věci, díky kterým jsou ty filmy dost na hraně, a věřim že u Batmana tomu nebude jinak.
815979
Tohle je asi v téhle diskuzi už dávno pasé, ale v ratingu Batmana nevidím problém. Matt Reeves už do Planety opic dostal věci, díky kterým jsou ty filmy dost na hraně, a věřim že u Batmana tomu nebude jinak.
Team PG-13
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
Tak ono režiséri, scenáristi sa stretávajú aj s inými osobnosťami a Geoff Johns sa stretol s Kevinom Feigem a Geoff Johns mu povedal aké boli plány pre Justice League a MCU sa inšpiroval čo je v poriadku. Len DCEU nekopírovalo udalosti od MCU. 

Tvoja reakcia: "To zní jako kopie finále MCU, ale hloupější a s tmavým filtrem. No ještě že tenhle projekt umřel"

NIE JE PRAVDIVÁ!!!!!!! 
815958
Tak ono režiséri, scenáristi sa stretávajú aj s inými osobnosťami a Geoff Johns sa stretol s Kevinom Feigem a Geoff Johns mu povedal aké boli plány pre Justice League a MCU sa inšpiroval čo je v poriadku. Len DCEU nekopírovalo udalosti od MCU.  Tvoja reakcia: "To zní jako kopie finále MCU, ale hloupější a s tmavým filtrem. No ještě že tenhle projekt umřel" NIE JE PRAVDIVÁ!!!!!!! 
815948
1 -5
reagovat
reaguje na: David92
Ono je úplně jedno který filmový scénář vznikl dřív - předpokládám že u obojího se stejně vychází z mnohem starších komiksových předloh. 
815948
Ono je úplně jedno který filmový scénář vznikl dřív - předpokládám že u obojího se stejně vychází z mnohem starších komiksových předloh. 
815942
5 0
reagují: Snyder
reagovat
reaguje na: HAL
To je ted otázka, podle rozhovorů od různých  lidí se dával příběh trilogie JL dohromady někdy během produkce BvS 2014-2015 a dával ho dohromady Snyder, Geoff Johns a Jim Lee. Byla daná kostra příběhu pro JL filmy a pro solovky, a kdyby to vyšlo jak mělo tak by vlastne druhá JL (Knightmare timeline) vyšla v roce 2019 dohromady s Infinity War :D A třetí hned rok na to , spolu s Endgame
815942
To je ted otázka, podle rozhovorů od různých  lidí se dával příběh trilogie JL dohromady někdy během produkce BvS 2014-2015 a dával ho dohromady Snyder, Geoff Johns a Jim Lee. Byla daná kostra příběhu pro JL filmy a pro solovky, a kdyby to vyšlo jak mělo tak by vlastne druhá JL (Knightmare timeline) vyšla v roce 2019 dohromady s Infinity War *:D* A třetí hned rok na to , spolu s Endgame
815934
2 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: David92
Tak ještě že to nevznikne :+ :+
815941
Tak ještě že to nevznikne *:+* *:+*
815926
1 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Chlapče môj pekný v prvom rade kopírovalo MCU od Snydera lebo scenár na Justice League bol hotový skôr a pôvodne aj vyšiel ešte pred Infinity War. Tu to máš vysvetlené nevzdelaní chlapec. 

link
815939
Chlapče môj pekný v prvom rade kopírovalo MCU od Snydera lebo scenár na Justice League bol hotový skôr a pôvodne aj vyšiel ešte pred Infinity War. Tu to máš vysvetlené nevzdelaní chlapec.  https://www.youtube.com/watch?v=PwknKDgUFoo&t=477s&ab_channel=OurMovieReview 
815934
2 -11
reagovat
reaguje na: David92
To zní jako kopie finále MCU, ale hloupější a s tmavým filtrem. No ještě že tenhle projekt umřel. 
815934
To zní jako kopie finále MCU, ale hloupější a s tmavým filtrem. No ještě že tenhle projekt umřel. 
815926
7 -1
reagují: David92, Snyder
reagovat
reaguje na: Snyder
To bolo presne naopak. WB nechceli zabiť Supermana, ale Zackovi to odobril Nolan, tak s tým nakoniec súhlasili.
815933
To bolo presne naopak. WB nechceli zabiť Supermana, ale Zackovi to odobril Nolan, tak s tým nakoniec súhlasili.
815932
2 -1
reagovat
reaguje na: kyller
Tak debili vo WB chceli všetko urýchliť a aj tak dal zázrakom nejaká plán Snyder s Jeffom dohromady. Snyder vravel v jednom rozhovore že Supermanova smrť prišla priskoro. Ale WB rýchlo Justice League lebo videli miliardy. To je to isté ako keby Marvel urobí Iron Man 1, potom Avengers z 2012 a potom Avengers Endgame z 2019 a potom by sa čudovali, že kde urobili chybu. A neviem žiadny obrázok tam nevidím. Možno zámer :D Ale Batman Forever Schumacher-Cut by som bral 
link
815932
Tak debili vo WB chceli všetko urýchliť a aj tak dal zázrakom nejaká plán Snyder s Jeffom dohromady. Snyder vravel v jednom rozhovore že Supermanova smrť prišla priskoro. Ale WB rýchlo Justice League lebo videli miliardy. To je to isté ako keby Marvel urobí Iron Man 1, potom Avengers z 2012 a potom Avengers Endgame z 2019 a potom by sa čudovali, že kde urobili chybu. A neviem žiadny obrázok tam nevidím. Možno zámer *:D* Ale Batman Forever Schumacher-Cut by som bral  https://screenrant.com/batman-forever-deleted-scenes-schumacher-cut/ 
815929
2 -4
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: Snyder
Som fanúšik MoS, BvS aj ZSJL, ale v tých plánoch na pokračovania žiadna vízia neexistovala. Bol to jeden veľký bordel. Hneď v dvojke JL nechať zomrieť WW a Aquamana... dve postavy, bez ktorých by DCEU bolo pravdepodobne už dávno celé zrušené. Good fucking job! :D 

Inak Riddlera sme tu už mali. Je pravda, že neviem na čo robia to isté. Toto aj tak neprekonajú. 
815929
Som fanúšik MoS, BvS aj ZSJL, ale v tých plánoch na pokračovania žiadna vízia neexistovala. Bol to jeden veľký bordel. Hneď v dvojke JL nechať zomrieť WW a Aquamana... dve postavy, bez ktorých by DCEU bolo pravdepodobne už dávno celé zrušené. Good fucking job! *:D*  Inak Riddlera sme tu už mali. Je pravda, že neviem na čo robia to isté. [url=https://static.wikia.nocookie.net/batman/images/a/a4/The_Riddler_%28BF%29.jpg/revision/latest?cb=20120718050811]Toto[/url] aj tak neprekonajú. 
815927
3 -1
reagují: Snyder
reagovat
reaguje na: David92
No skrátka by to bolo niečo čo sme ešte nemali sfilmované(animíky nepočítam). Niečo úplne nové na filmovom plátne. Ale namiesto toho uvidíme už 100x videné, Penguina či Riddlera sme vo filmoch už mali a ešte ani to R-ko u toho nemáme. U tohto by sme to R-ko dostali. Aj keď u toho Pattinsona to R-ko pasuje oveľa viac. Na tomto vidno, že Snyder ako jediní s pár ďalšími ľuďmi mali nejakú víziu pár rokov dopredu. Lebo to čo robia teraz je na rýchlo bez vízie a buď im to vyjde alebo zasa nie. Discovery preto musí priviesť schopných ľudí lebo celé to pôjde do sračiek ešte viac než je to teraz. Áno je to inak presne tak ako si napísal. Batman by ešte aj zomrel, aby zachránil Lois - aby Supermanovi nehrablo a mal by vlastne krásny vývoj. V BVS to bol drsňák ktorý sa nemaznal po tom utrpení za tie roky a po smrti Robina. Smrť Supermana mu otvorila oči a preto už v ZSJL hovorí o nádeji a tu by obetoval svoj život pre záchranu Supermana on. Snyder mal aj scenár na Flash film - oveľa lepší než ten čo je teraz.
815927
No skrátka by to bolo niečo čo sme ešte nemali sfilmované(animíky nepočítam). Niečo úplne nové na filmovom plátne. Ale namiesto toho uvidíme už 100x videné, Penguina či Riddlera sme vo filmoch už mali a ešte ani to R-ko u toho nemáme. U tohto by sme to R-ko dostali. Aj keď u toho Pattinsona to R-ko pasuje oveľa viac. Na tomto vidno, že Snyder ako jediní s pár ďalšími ľuďmi mali nejakú víziu pár rokov dopredu. Lebo to čo robia teraz je na rýchlo bez vízie a buď im to vyjde alebo zasa nie. Discovery preto musí priviesť schopných ľudí lebo celé to pôjde do sračiek ešte viac než je to teraz. Áno je to inak presne tak ako si napísal. Batman by ešte aj zomrel, aby zachránil Lois - aby Supermanovi nehrablo a mal by vlastne krásny vývoj. V BVS to bol drsňák ktorý sa nemaznal po tom utrpení za tie roky a po smrti Robina. Smrť Supermana mu otvorila oči a preto už v ZSJL hovorí o nádeji a tu by obetoval svoj život pre záchranu Supermana on. Snyder mal aj scenár na Flash film - oveľa lepší než ten čo je teraz.
815926
2 -6
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: HAL
Ve zkratce měla být dvojka o tom a jak by došel Darkseid na zemi, byla by válka, Darkseid by zabil těhotnou Lois (Flashback v prvni JL), Superman by to neunesl a hrablo by mu a dostal by se pod vliv Darkseida. Během války by umřel i Aquaman a Wonder Women. Válka by se prohrala a svět by se stal tím mistem jak je vidět na konci JL.

Většina filmu by se ale odehrával v postapo světě. Ten tým by byl poskladaný stejně jako to je na konci JL+ Green Lantern ještě. A v podstatě jejich hlavní nadějí je poslat Flashe do minulosti a zvratit události. Háček je v tom že on se může vrátít jen do dvou určitých událostí. Do jedné už to zkusil a nepomohlo to ( BvS varováni Bruce Flashem). Takže se musí zkusit to druhý “Okno” kam ho poslat. A potřebují k tomu ještě jednu z MotherBoxu kterou musí ukradnout . To se nakonec povede ale umře během toho většina týmu. Flash se vratí do budoucnosti , zvráti se události a dějově se ve trojce vrátíme před válkou s Darkseidem.

Ve 3 díle je to v podstatě o tom Justice League vedená Supermanem přesvedčí lidstvo že se musí spojit, Aquaman dotáthne podmořskou armádu, Wonder Women Amazonky a Green Lantern přiletí se členy GL corps a ve velký bitvě si to rozdají o zemi. S tím že 3 díl by měl hlavně být o Supermanovi který by si uvědomil svojí důležitost a stal se konečně tím sebevědomím a nadějným Supermanem a vůdcem.

Takhle nějak to mělo být :+
815926
Ve zkratce měla být dvojka o tom a jak by došel Darkseid na zemi, byla by válka, Darkseid by zabil těhotnou Lois (Flashback v prvni JL), Superman by to neunesl a hrablo by mu a dostal by se pod vliv Darkseida. Během války by umřel i Aquaman a Wonder Women. Válka by se prohrala a svět by se stal tím mistem jak je vidět na konci JL. Většina filmu by se ale odehrával v postapo světě. Ten tým by byl poskladaný stejně jako to je na konci JL+ Green Lantern ještě. A v podstatě jejich hlavní nadějí je poslat Flashe do minulosti a zvratit události. Háček je v tom že on se může vrátít jen do dvou určitých událostí. Do jedné už to zkusil a nepomohlo to ( BvS varováni Bruce Flashem). Takže se musí zkusit to druhý “Okno” kam ho poslat. A potřebují k tomu ještě jednu z MotherBoxu kterou musí ukradnout . To se nakonec povede ale umře během toho většina týmu. Flash se vratí do budoucnosti , zvráti se události a dějově se ve trojce vrátíme před válkou s Darkseidem. Ve 3 díle je to v podstatě o tom Justice League vedená Supermanem přesvedčí lidstvo že se musí spojit, Aquaman dotáthne podmořskou armádu, Wonder Women Amazonky a Green Lantern přiletí se členy GL corps a ve velký bitvě si to rozdají o zemi. S tím že 3 díl by měl hlavně být o Supermanovi který by si uvědomil svojí důležitost a stal se konečně tím sebevědomím a nadějným Supermanem a vůdcem. Takhle nějak to mělo být *:+*
815914
8 -3
reagují: CAPS_LOCK, HAL, Snyder
reagovat
reaguje na: SHUTTER
To si asi nikdo nemyslel, ale Rko by tomu sakra slušelo.:D
815924
To si asi nikdo nemyslel, ale Rko by tomu sakra slušelo.*:D*
815836
2 -1
reagovat
reaguje na: Snyder
Je rozdiel dotáčať pre Snydera dva dni bez akýchkoľvek príprav a obetovať jeden až dva roky života na natáčanie veľkého filmu.
815920
Je rozdiel dotáčať pre Snydera dva dni bez akýchkoľvek príprav a obetovať jeden až dva roky života na natáčanie veľkého filmu.
815918
5 0
reagovat
reaguje na: HAL
Nepamätám si už všetky podrobnosti, ale bolo tam strašne veľa blbostí a väčšinu som hneď radšej zabudol. Ale napríklad, že Bruce a Lois sa mali dať dokopy, mal zomrieť Aquaman a veľa ďalších hlavných postáv už v dvojke. Trojka mala byť celá v postapo Knightmare svete, čo by mohlo byť zaujímavé s R-kom a menším rozpočtom niekde na streame, ale v kinách by také niečo asi veľký úspech nemalo. A štvorka alebo dokonca až päťka, už neviem... mala byť v podstate niečo ako ten animák, kde Darkseid ovláda skoro celú Justice League a Flash cestuje v čase, aby ich zachránil.

Boli tam asi aj dobré nápady, ale celé to pôsobilo ako nejaký sumár z intenzívneho brainstormingu, kde na konci zabudli vybrať dobré nápady a vyškrtnúť blbosti.
815919
Nepamätám si už všetky podrobnosti, ale bolo tam strašne veľa blbostí a väčšinu som hneď radšej zabudol. Ale napríklad, že Bruce a Lois sa mali dať dokopy, mal zomrieť Aquaman a veľa ďalších hlavných postáv už v dvojke. Trojka mala byť celá v postapo Knightmare svete, čo by mohlo byť zaujímavé s R-kom a menším rozpočtom niekde na streame, ale v kinách by také niečo asi veľký úspech nemalo. A štvorka alebo dokonca až päťka, už neviem... mala byť v podstate niečo ako ten animák, kde Darkseid ovláda skoro celú Justice League a Flash cestuje v čase, aby ich zachránil. Boli tam asi aj dobré nápady, ale celé to pôsobilo ako nejaký sumár z intenzívneho brainstormingu, kde na konci zabudli vybrať dobré nápady a vyškrtnúť blbosti.
815914
4 -1
reagovat
reaguje na: kyller
Ale Affleck toho narozpráva. Po sračkovom DareDevilovi povedal, že už nechce hrať žiadneho maskovaného hrdinu. To s deťmi je len výhovorka. Po hrozných pretáčkach s Wheedonom povedal, že končí a zrazu už dotáčal potom pre Snydera lebo sú priatelia. Affleck mal hlavne potom problémy s alkoholom a aj manželské problémy a do Flasha ide len preto, že ho drží zmluva, pod ktorou mal vzniknúť sólový film alebo Justice League 2 tak si Affleck vybral Flasha a aj Matt Damon ho presvedčil, aby sa na to vykašlal. U Afflecka je to každý deň inak. Pre Snydera by to určite urobil lebo aj Snyder by sa vrátil až po odchode nevhodných ľudí, aby netrpel nikto. Či už režisér alebo herci.  
815918
Ale Affleck toho narozpráva. Po sračkovom DareDevilovi povedal, že už nechce hrať žiadneho maskovaného hrdinu. To s deťmi je len výhovorka. Po hrozných pretáčkach s Wheedonom povedal, že končí a zrazu už dotáčal potom pre Snydera lebo sú priatelia. Affleck mal hlavne potom problémy s alkoholom a aj manželské problémy a do Flasha ide len preto, že ho drží zmluva, pod ktorou mal vzniknúť sólový film alebo Justice League 2 tak si Affleck vybral Flasha a aj Matt Damon ho presvedčil, aby sa na to vykašlal. U Afflecka je to každý deň inak. Pre Snydera by to určite urobil lebo aj Snyder by sa vrátil až po odchode nevhodných ľudí, aby netrpel nikto. Či už režisér alebo herci.  
815913
1 -8
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: Vault_13
815917
[url=https://www.youtube.com/watch?v=JpHJrD-Zk9k]přesně[/url] *:D*
815906
1 -1
reagovat
reaguje na: kyller
Just out of curiosity - do bylo v plánech na pokračování? 
815914
Just out of curiosity - do bylo v plánech na pokračování? 
815913
3 0
reagují: David92, kyller
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se