Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Téma: 5 důvodů, proč se těšit na nové komiksovky od DC

příspěvky 21 - 22 Napsat příspěvek
reaguje na: Napůl
Tak jasně, že časem něco nějak zase propojej, ale teď je vidět, že si Gunn, Wan nebo Reeves nebo prostě hrajou každej se svojí sérií a nemusej myslet na to, že bude za chvíli nějakej crossover, a podřizovat tomu obsah a konce filmů, jako to musel dělat třeba Snyder u BvS. To mi přijde důležitý ;)
806433
Tak jasně, že časem něco nějak zase propojej, ale teď je vidět, že si Gunn, Wan nebo Reeves nebo prostě hrajou každej se svojí sérií a nemusej myslet na to, že bude za chvíli nějakej crossover, a podřizovat tomu obsah a konce filmů, jako to musel dělat třeba Snyder u BvS. To mi přijde důležitý *;)*
806431
5 0
reagují: Napůl
reagovat
Bod číslo jedna je naprosto milný. Zákulisní info jasně potvrzuje, že nové vedení Warnerů se k řádně propojenému vesmíru chtít vrátit bude a to ve velkém. Pořádně se podojí úspěch Snyder Cutu, který aktuálně drtí žebříčky prodejnosti na BD a dalších médiích. Proč o tom na Fandomu nebylo ani píp? Čistě proto, že dosavadní vedení chtělo vyzdvihnout především projekty, které za jejich funkce ještě stačí vyjít a ne to co bude řešit až vedení nové. Však si počkejte na Fandome za rok. To bude úplně jiná písnička. 8)
806431
Bod číslo jedna je naprosto milný. Zákulisní info jasně potvrzuje, že nové vedení Warnerů se k řádně propojenému vesmíru chtít vrátit bude a to ve velkém. Pořádně se podojí úspěch Snyder Cutu, který aktuálně drtí žebříčky prodejnosti na BD a dalších médiích. Proč o tom na Fandomu nebylo ani píp? Čistě proto, že dosavadní vedení chtělo vyzdvihnout především projekty, které za jejich funkce ještě stačí vyjít a ne to co bude řešit až vedení nové. Však si počkejte na Fandome za rok. To bude úplně jiná písnička. *8)*
2 -6
reagují: KarelR
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se