Krásně napsaný všechno.
Když se to takhle dá na jednu hromadu, je to opravdu úctyhodná plodnost s neuvěřitelně vysokou laťkou.
Ten zmíněnej žvást o vykalkulovanosti jsem slyšel několikrát. Jakoby to bylo strašně snadný dostat Oscara, ale ostatní tvůrci se nesníží k takovýmu kalkulu. Prostě blbost.
A k Tmavomodrému světu, nedávno jsem viděl tematicky podobný film Hurikán a jsem šťastný, že o této důležité části našich dějin natočili film Svěráci.
|
reagovat
|

Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.