Je opravdu nutné zdůraznit, že je to film o existenční krizi člověka mezi asi tak třiceti a čtyřiceti lety. Dětem to opravdu nepouštět.
Na druhou stranu je fajn, že se nám tu tvoří dosud chybějící škatulka animovaných filmů pro dospěmé.
reaguje na:
duro
|
reagovat
|


). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 