Král Artuš
Na x-tou místní adorací Krále Artuše bych se konečně chtěl zeptat, že i když se mi ten film líbí jak vypadá, jak "to ti herci hrají", tak mám pořád problém s dějovým obloukem. Ta legenda je známá, ale po skvělém začátku (uvedení Artuše na pokraji společnosti) mi ten přechod charakteru přijde takový nijaký (proč a jak se z něho má stát hrdina, co ho k tomu vede, jestli je to uvěřitelné) a jinak skvělé akční scény to prostě nezachrání.
|
reagovat
|


Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.