reaguje na:
JokoloCZ
Tak dvakrat rocne v nich budou filmy typu Avatar, ale jinak jen levne a nezajimave filmy. Nakonec kina zaniknou. Studia nebudou vydelavat tolik kolik by si predstavovali a to bude konec. Uz to vlastne zacalo... Mne osobne by to nevadilo. Filmy uz nejsou takove jake byvali a krome Tenkrat v Hollywoodu se mi v poslednich letech nejakeho vyjmecneho prozitku v kine nedostalo.
|
reagovat
|
A Milly Alcock je úplně v pohodě. 
Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.