jsem na tom ještě dobře.
reaguje na:
pepo
Říkal jsem si, že 10 je málo, ale když ani ty nemáš všechny při tvé kadenci
jsem na tom ještě dobře.
jsem na tom ještě dobře.|
reagovat
|
Odkaz na pôvodný článok by sa tiež zišiel. 
, Mám co dohánět.
). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 