Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku John Wick sejmul Avengers a tržbami vyráží dech

příspěvky 41 - 44 Napsat příspěvek

Cinefil

No globálně by to byl průser, ale kdyby Aladin napodobil tržby Sola v USA, tak by to byl docela úspěch :). Já osobně kolem toho filmu nějakej hype moc nevnímám a otvíráku kolem 40 milionů bych se nedivil, ale rodiny si k tomu asi cestu najdou a pude to vejš :)   
718734
No globálně by to byl průser, ale kdyby Aladin napodobil tržby Sola v USA, tak by to byl docela úspěch *:)*. Já osobně kolem toho filmu nějakej hype moc nevnímám a otvíráku kolem 40 milionů bych se nedivil, ale rodiny si k tomu asi cestu najdou a pude to vejš *:)*   
Cinefil
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: kyller
Vsadím boty, že nebude. Ten film má dobré ohlasy a lidi na něj budou vzpomínat vcelku pozitivně, což je pro úspěch pokračování zásadní. Navíc nezapomínej, že tady nejde jen o tržby z kin, ale taky merch a další zisky spojené s tím, že jde o velkou značku.
718732
Vsadím boty, že nebude. Ten film má dobré ohlasy a lidi na něj budou vzpomínat vcelku pozitivně, což je pro úspěch pokračování zásadní. Navíc nezapomínej, že tady nejde jen o tržby z kin, ale taky merch a další zisky spojené s tím, že jde o velkou značku.
718726
2 0
reagovat
 • John Wick 3: Zasloužené $$$. Ta série si je po třech dílech zaslouží. Hlavně aby to nepokazili pokračováním, ale tady to snad nehrozí.
 • Endgame: Tak Avatar na 60% nepadne. Zní to jako bychom se nespokojili s těmi 2,6 mld. utržené za rekordní dobu. Viděl bych to tak, že to shlédli všichni fanoušci + další a ostatní už to nezajímá. EG holt nepochopí náhodný kolemjdoucí, který by na to posílal další kámoše. Avatar zajímal každého díky 3D a CGI, nikoli příběhu.
 • Pikachu: Zdá se, že s pokračováním to bude nahnuté jako u Ality. Tady opravdu bude rozhodovat zájem/nezájem Asie.
 • Aladin: Osobně očekávám propadák ala Solo minulý rok: silná konkurence, heit, nezájem, Disneyho série propadáků za poslední rok. Rád bych se mýlil jen kvůli G. Richiemu, kterému další průser nepřeju.
718730
[list][*][b]John Wick 3:[/b] Zasloužené $$$. Ta série si je po třech dílech zaslouží. Hlavně aby to nepokazili pokračováním, ale tady to snad nehrozí.[/*][/list][list][*][b]Endgame:[/b] Tak [i]Avatar [/i]na 60% nepadne. Zní to jako bychom se nespokojili s těmi [i]2,6 mld[/i]. utržené za rekordní dobu. Viděl bych to tak, že to shlédli všichni fanoušci + další a ostatní už to nezajímá. [i]EG[/i] holt nepochopí náhodný kolemjdoucí, který by na to posílal další kámoše. [i]Avatar [/i]zajímal každého díky 3D a CGI, nikoli příběhu.[/*][/list][list][*][b]Pikachu: [/b]Zdá se, že s pokračováním to bude nahnuté jako u [i]Ality[/i]. Tady opravdu bude rozhodovat zájem/nezájem Asie.[/*][/list][list][*][b]Aladin:[/b] Osobně očekávám propadák ala [i]Solo [/i]minulý rok: silná konkurence, heit, nezájem, [i]Disneyho [/i]série propadáků za poslední rok. Rád bych se mýlil jen kvůli [i]G. Richiemu[/i], kterému další průser nepřeju.[/*][/list]
3 -6
reagovat

Endgame 2,61 mld.

Bude to tesné, ale Avatar s najväčšou pravdepodobnosťou už nepadne.

Pikachu 287M bude ledva stačiť na 400M celkovo, takže ten sequel sa nakoniec možno naozaj bude rušiť :o:-
718726
Bude to tesné, ale Avatar s najväčšou pravdepodobnosťou už nepadne. Pikachu 287M bude ledva stačiť na 400M celkovo, takže ten sequel sa nakoniec možno naozaj bude rušiť *:o**:-*
Endgame 2,61 mld.
3 -1
reagují: Svarec
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
 1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
 2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
 3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
 4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
 1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
 2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
 3. Vytvářet filmové blogy
 4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
 5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se