Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Star Wars v krizi: Solo brutálně propadl!

příspěvky 61 - 80 Napsat příspěvek
reaguje na: FallenMaia
Jako já s tebou souhlasím, Old Republic by byl sen :D Ale podle mě, a možná se pletu, přeceňuješ prostě schopnost běžnýho diváka nefanouška absorbovat takovouhle kadenci Star Wars :D Já když se zkusím vžít fakt do role člověka, co to zas tolik nežere a je mu jedno jestli jde na Star Wars, Avengers, Transformers nebo Piráty z Karibiku, a nevnímá nějaký nuance v žánru nebo zasazení tak prostě vidět každejch půl roku někde kolem sebe plakáty se světelnejma mečema a vesmírnejma loděma tak na to taky seru :D Vždyť Old Republic je sice tisíce let před starou trilogií, ale vypadá to v podstatě pořád stejně. Poprvý to je událost dekády, za rok pořád úžasný, ale za pět let skoro nonstop?
685133
Jako já s tebou souhlasím, Old Republic by byl sen *:D* Ale podle mě, a možná se pletu, přeceňuješ prostě schopnost běžnýho diváka nefanouška absorbovat takovouhle kadenci Star Wars *:D* Já když se zkusím vžít fakt do role člověka, co to zas tolik nežere a je mu jedno jestli jde na Star Wars, Avengers, Transformers nebo Piráty z Karibiku, a nevnímá nějaký nuance v žánru nebo zasazení tak prostě vidět každejch půl roku někde kolem sebe plakáty se světelnejma mečema a vesmírnejma loděma tak na to taky seru *:D* Vždyť Old Republic je sice tisíce let před starou trilogií, ale vypadá to v podstatě pořád stejně. Poprvý to je událost dekády, za rok pořád úžasný, ale za pět let skoro nonstop?
685129
2 0
reagovat
reaguje na: JokoloCZ
Možná, že si právě trochu uhodil hřebíček na hlavičku :D Marvel vlastně točí pořád to samé a mění jenom kulisy a žánr - vesmírná soap opera, africký kmeny, střední škola, druhá světová atd. Což je podle mě přesně to, co SW dělat nemůžou, tam se může měnit právě jenom ten obsah, ale ten setting vždycky zůstane plus minus stejnej. Jasně můžou natočit romcom ze střední školy na coruscantu :D ale i tak nejspíš budou oblečený do podobnejch hadrů jako ve všech SW filmech, nejspíš do tý škol budou chodit s dalšíma vesmírnejma rasama, nad hlavou jim budou lítat star destroyery a někdo tam bude mít blaster nebo světelnej meč.
685130
Možná, že si právě trochu uhodil hřebíček na hlavičku *:D* Marvel vlastně točí pořád to samé a mění jenom kulisy a žánr - vesmírná soap opera, africký kmeny, střední škola, druhá světová atd. Což je podle mě přesně to, co SW dělat nemůžou, tam se může měnit právě jenom ten obsah, ale ten setting vždycky zůstane plus minus stejnej. Jasně můžou natočit romcom ze střední školy na coruscantu *:D* ale i tak nejspíš budou oblečený do podobnejch hadrů jako ve všech SW filmech, nejspíš do tý škol budou chodit s dalšíma vesmírnejma rasama, nad hlavou jim budou lítat star destroyery a někdo tam bude mít blaster nebo světelnej meč.
685127
3 0
reagují: JokoloCZ
reagovat
reaguje na: Bobby6killer
Neviem, ja si myslím že by sa z toho dalo vytrieskať omnoho, ale naozaj omnoho viac, len by to musel viesť niekto kto tomu svetu naozaj rozumie a vie s vtom pohybovať. Kto vie počúvať volanie fanúšikov a vidí po čom je aktuálne hlad. Ten svet sám o sebe je hrozne zaujímavý, má obrovský potenciál, len ho nedokážu naplno využiť. Stačí sa pozrieť koľko ľudí by tu chcelo vidieť KOTOR alebo niečo zo Starej republiky. Ponúka sa kopa rôznych postáv, kopa rôznych planét, len by to chcelo viac odvahy ako keď Marvel zariskoval a dal nám Strážcov galaxie, to tiež každý hovoril že to bude volovina a čo sa z toho vyklulo. Podobný prístup by bol potrebný aj pri SW a nie dookola adaptovať už známe postavy, Solo, Boba Fett, alebo udalosti, Rogue One a držať sa stále toho zabehnutého čo načal už Lucas v ep. IV a len to zbytočne rozširovať. Chce to nových hrdinov o ktorých zatiaľ nikto nič nevie a design lodí a podobné veci nevidím ako ten zásadný problém.

A možno, ale to je len moja domienka, by bolo dobré nepoužívať stále názov Star Wars respektíve Star Wars Story, potom to budí ten blbý dojem že sa len rozširuje to čo už bolo a že nič nové to neprinesie. Že to je stále ten istý príbeh. To je ako keby sa marvelovky volali Thor: Avengers story alebo Captain America: Marvel Story, atď. ;)
685129
Neviem, ja si myslím že by sa z toho dalo vytrieskať omnoho, ale naozaj omnoho viac, len by to musel viesť niekto kto tomu svetu naozaj rozumie a vie s vtom pohybovať. Kto vie počúvať volanie fanúšikov a vidí po čom je aktuálne hlad. Ten svet sám o sebe je hrozne zaujímavý, má obrovský potenciál, len ho nedokážu naplno využiť. Stačí sa pozrieť koľko ľudí by tu chcelo vidieť KOTOR alebo niečo zo Starej republiky. Ponúka sa kopa rôznych postáv, kopa rôznych planét, len by to chcelo viac odvahy ako keď Marvel zariskoval a dal nám Strážcov galaxie, to tiež každý hovoril že to bude volovina a čo sa z toho vyklulo. Podobný prístup by bol potrebný aj pri SW a nie dookola adaptovať už známe postavy, Solo, Boba Fett, alebo udalosti, Rogue One a držať sa stále toho zabehnutého čo načal už Lucas v ep. IV a len to zbytočne rozširovať. Chce to nových hrdinov o ktorých zatiaľ nikto nič nevie a design lodí a podobné veci nevidím ako ten zásadný problém. A možno, ale to je len moja domienka, by bolo dobré nepoužívať stále názov Star Wars respektíve Star Wars Story, potom to budí ten blbý dojem že sa len rozširuje to čo už bolo a že nič nové to neprinesie. Že to je stále ten istý príbeh. To je ako keby sa marvelovky volali Thor: Avengers story alebo Captain America: Marvel Story, atď. *;)*
685124
5 -3
reagují: Bobby6killer
reagovat
reaguje na: Randal K.
No dopiče! :+ Díky.
685128
No dopiče! *:+* [url=https://tenor.com/yYKa.gif]Díky.[/url]
685120
1 -1
reagovat
reaguje na: Bobby6killer
Tady mi to srovnání s Marvelem nepřijde úplně košér, mimo to, že jde o velký filmový universa. Navíc bych dost oponoval tomu, že Marvely jsou od sebe snadno odlišitelný, podle mě přesně naopak. Liší se jen ve formě, ale obsah je dokolečka stejnej. Střídají se sice občas světy, pohlaví, věk a schopnosti hrdinů, šablona superhrdiny ale zůstává pořád stejná.
Ale konkrétně tvoje myšlenka o filmu SW podobnýho ražení, jako byl Ragnarok, aspoň mně přijde lákavá. Pro mě teda SW byly vždycky hlavně o postavách, osudovosti i velkým světu, do kterýho jsme všichni utíkali, ale z toho už se teď podle mě moc těžit nedá, kromě hlavní ságy. Proto by mi přišlo osvěžující a nápaditý klidně se osmělit a udělat odlehčenější SW film. Možná se o to pokusil Solo, ale nevim, neviděl jsem to. Pokusil se o to nejspíš i Rogue One, tam se to ale brutálně nepovedlo.
Každopádně jsem trochu staromilecky rezignoval a nové filmy SW beru spíš jen jako zpestření než něco, co bych bral jako milník. A nemuselo by to zůstat u odlehčenějšího SW filmu.
Co mi třeba způsobuje poluce je představa eRkovýho SW, klidně úplně mimo Skywalker linii, kde budou řežby světelnými meči, krev, násilí, nadávky, sex, skvělé postavy atd. Však mě chápete. Takový SW Logan.
685127
Tady mi to srovnání s Marvelem nepřijde úplně košér, mimo to, že jde o velký filmový universa. Navíc bych dost oponoval tomu, že Marvely jsou od sebe snadno odlišitelný, podle mě přesně naopak. Liší se jen ve formě, ale obsah je dokolečka stejnej. Střídají se sice občas světy, pohlaví, věk a schopnosti hrdinů, šablona superhrdiny ale zůstává pořád stejná. Ale konkrétně tvoje myšlenka o filmu SW podobnýho ražení, jako byl Ragnarok, aspoň mně přijde lákavá. Pro mě teda SW byly vždycky hlavně o postavách, osudovosti i velkým světu, do kterýho jsme všichni utíkali, ale z toho už se teď podle mě moc těžit nedá, kromě hlavní ságy. Proto by mi přišlo osvěžující a nápaditý klidně se osmělit a udělat odlehčenější SW film. Možná se o to pokusil Solo, ale nevim, neviděl jsem to. Pokusil se o to nejspíš i Rogue One, tam se to ale brutálně nepovedlo. Každopádně jsem trochu staromilecky rezignoval a nové filmy SW beru spíš jen jako zpestření než něco, co bych bral jako milník. A nemuselo by to zůstat u odlehčenějšího SW filmu. Co mi třeba způsobuje poluce je představa eRkovýho SW, klidně úplně mimo Skywalker linii, kde budou řežby světelnými meči, krev, násilí, nadávky, sex, skvělé postavy atd. Však mě chápete. Takový SW Logan.
685124
0 -3
reagují: Bobby6killer
reagovat
reaguje na: John
ne ne, ja som nemyslel, že o čom píšeš, ale že píšeš zvláštne :)
685126
ne ne, ja som nemyslel, že o čom píšeš, ale že píšeš zvláštne *:)*
685110
0 0
reagovat
A vlastně si i myslím, že Warneři maj paradoxně daleko jednodušší s tím svým průserem něco dělat než Disney, i kvůli tomu co jsem psal níž :D
685125
A vlastně si i myslím, že Warneři maj paradoxně daleko jednodušší s tím svým průserem něco dělat než Disney, i kvůli tomu co jsem psal níž *:D*
0 0
reagovat
Já s tímhle moc nesouhlasím. Psal jsem to tady víckrát, ale podle mě na SW se nikdy nechodilo kvůli postavám ale kvůli značce a tomu světu a ten se ti prostě za chvíli přejí. Stejně jako u Harryho Pottera nebo Pána Prstenů. U Marvelu vlastně když to přeženu tak ani nepoznáš, že se jedná o stejný univerzum. Například Guardians nebo Winter Soldier nemaj společnýho vůbec nic stejně jako Spider-Man s Thorem nebo Black Panther a Ant-Man. Ale SW vždycky budou SW, vždycky tam bude stejný kostýmování, stejnej design lodí, cizí planety atd. I kdyby se to odehrávalo 3000 let před původní trilogií  Ani stylově to nemůžeš IMHO moc odklánět. Neumím si představit například reakce byť jen zdejšího osazenstva na SW ve stylu Ragnaroku nebo něco podobnýho :D Souhlasím s karlosem, že to prostě ztratilo ten punc něčeho exkluzivního, tý společenský události. A jakmile ta značka a ten svět ztratí tuhle sílu, tak paradoxně těm filmům toho zas tolik nezbyde. Zůstane akorát žánr, kterej dneska už moc netáhne viz. třeba Star Trek
685124
Já s tímhle moc nesouhlasím. Psal jsem to tady víckrát, ale podle mě na SW se nikdy nechodilo kvůli postavám ale kvůli značce a tomu světu a ten se ti prostě za chvíli přejí. Stejně jako u Harryho Pottera nebo Pána Prstenů. U Marvelu vlastně když to přeženu tak ani nepoznáš, že se jedná o stejný univerzum. Například Guardians nebo Winter Soldier nemaj společnýho vůbec nic stejně jako Spider-Man s Thorem nebo Black Panther a Ant-Man. Ale SW vždycky budou SW, vždycky tam bude stejný kostýmování, stejnej design lodí, cizí planety atd. I kdyby se to odehrávalo 3000 let před původní trilogií  Ani stylově to nemůžeš IMHO moc odklánět. Neumím si představit například reakce byť jen zdejšího osazenstva na SW ve stylu Ragnaroku nebo něco podobnýho *:D* Souhlasím s karlosem, že to prostě ztratilo ten punc něčeho exkluzivního, tý společenský události. A jakmile ta značka a ten svět ztratí tuhle sílu, tak paradoxně těm filmům toho zas tolik nezbyde. Zůstane akorát žánr, kterej dneska už moc netáhne viz. třeba Star Trek
6 0
reagují: FallenMaia, JokoloCZ
reagovat
Ja se povazuju za bezneho divaka a zaroven fanouska SW:
- osmy dil SW me nastval hlavne v tom, ze mi definitivne zlikvidoval ty tri stare epizody (IV. V. VI.) - Han je KO (to se dalo skousnout), Luka absolutne nijak poradne nevyuzili - troufam si tvrdit, ze tady vsichni cekali nejakou obrovskou akci se svetelkujicimi nastroji a navic je rovnez KO:(, no a Leia to zabalila v realnem svete :-
- na VII. jsem byl v kine vicekrat, na Rogue One taky, ale VIII. jsem videl jednou, Sola take - z meho pohledu se stava SW svet cim dal tim mene zajimavy
- z novych tvari nevidim nikoho, kdo by me echt zajimal :o

Jeste je porad cas, aby SW filmy nesly DC cestou... 
685123
Ja se povazuju za bezneho divaka a zaroven fanouska SW: - osmy dil SW me nastval hlavne v tom, ze mi definitivne zlikvidoval ty tri stare epizody (IV. V. VI.) - Han je KO (to se dalo skousnout), Luka absolutne nijak poradne nevyuzili - troufam si tvrdit, ze tady vsichni cekali nejakou obrovskou akci se svetelkujicimi nastroji a navic je rovnez KO*:(*, no a Leia to zabalila v realnem svete *:-* - na VII. jsem byl v kine vicekrat, na Rogue One taky, ale VIII. jsem videl jednou, Sola take - z meho pohledu se stava SW svet cim dal tim mene zajimavy - z novych tvari nevidim nikoho, kdo by me echt zajimal *:o* Jeste je porad cas, aby SW filmy nesly DC cestou... 
5 -1
reagovat
reaguje na: Randal K.
Yoda nezomrel v Impériu, či? :)
685122
Yoda nezomrel v Impériu, či? *:)*
685120
2 0
reagovat
reaguje na: Cival
? Jestli jde o to, že na E7 lidi chodili i z jiných, jak fanouškovských pohnutek? Nebo snad že lidi ztrácí zájem o SW frančízu? Oboje mi příjde jasné na tom sešupu. A mě zase příjde blbost to svěchno svádět na to, že lidi jsou nasraní na kvality filmu. To možná proběhlo u Transformerů, ale i o tom pochybuju. Vkus a schopnosti konstruktivní kritiky běžných diváků se totiž těžce přecenuje.
Já ale tomu komentu nerozumím, ať ho čtu jak ho čtu ;):).
685121
? Jestli jde o to, že na E7 lidi chodili i z jiných, jak fanouškovských pohnutek? Nebo snad že lidi ztrácí zájem o SW frančízu? Oboje mi příjde jasné na tom sešupu. A mě zase příjde blbost to svěchno svádět na to, že lidi jsou nasraní na kvality filmu. To možná proběhlo u Transformerů, ale i o tom pochybuju. Vkus a schopnosti konstruktivní kritiky běžných diváků se totiž těžce přecenuje. Já ale tomu komentu nerozumím, ať ho čtu jak ho čtu ;):).
685113
2 -1
reagují: Cival
reagovat
reaguje na: Cival
prečo mizerná práca? Nehádam sa, že sa to dalo prepracovať lepšie, ale nie je to nejaké zidealizované očakávanie okoralých 30-nikov čo už majú na filmy iné nároky ako pred rokmi?  Pôvodná trilógia bola psychologicky prepracovaná asi ako leporelo. Last Jedi mal posun v postavách takýto - Kylo Ren sa definitívne odklonil od svojich idolov. Zabil svojho mentora, odvrhol Vadera ako svoj vzor a chce vládnuť sám (čo mu veľmi nejde, je zmätený, plný zlosti, ale to je celá pointa jeho postavy).  Rey zistila, že jej rodičia nie sú nikto (čo je ale ešte otvorené, keďže Kylo ju do tej odpovede trochu naviedol) a že ona nie je nejaký predurčený spasiteľ. Poe sa naučil trošku zodpovednosti a aké to je zachovať chladnú hlavu. Černoch sa naučil, že aziatka je dobrá kamarátka. 

Dejové diery, prípadne zákony fyziky veľmi neriešim, sú to Star Wars, tzn. z princípu hovadina. Leia letiaca vesmírom bola moc, uznávam, to si mohli odpustiť, ale je to jedna scéna. Keby sme si rovnako kritickým okom sadli k Star Wars I až VI, nájdeme dejových a iných dier ako v ementále.

Zabitie Lukea a Snokea je podľa mňa OK. Koncept evidentne je, že Epizóda VII je Hanova, VIII Lukeova a IX Leina, čo mne príde úplne v porádečku (to, že to nevyjde lebo Carrie Fisher zomrela nie je vinou Johnsona). Snoke bol vo FA len CGI hologram, absolútne nezaujímavý Palpatine, version 2.0. Zo Snokea sa reálne nemohlo vykľuť nič iné než zlý manipulátor čo ťahá za nitky ako Palpatine, to sú pravidlá ktoré nastavil Abrams. Tak ho Johnson odstavil nabok a do jeho kresla dal Kylo Rena. Ja fakt neviem prečo je to problém.  

Keby Johnson rozvíjal to čo nastavil Abrams, tak by to bola len nudná, kópia Epizódy V. Takto film mal aspoň trošku života a tie figúrky sú rozmiestnené na šachovnici celkom dobre. Epizóda V končila tak, že Luke prišiel o ruku, zistil, že Vader je jeho otec, Yoda zomrel, Han bol zmrazený v karbonite a povstalci boli zúfalí. Epizóda VIII končí tak, že Kylo sa dostal na trón, Luke zomrel, Rey zistila, že jej rodičia sú nuly a povstalci sú zúfalí. 

Celá nová trilógia je primárne o prachoch a bolo to jasné už po Epizóde VII, ktorú Abrams (ktorého retrospektívne veľa ľudí div nie velebí) urobil ako bohapustú a prázdnu vykrádačku až kópiu Epizódy IV. Také sú pravidlá - varí sa z vody a celé je to už len žmýkanie peňazí zo známej značky za každú cenu.  Nerozumiem čo ľudia od takéhoto čistého, z vody vyvareného marketingového kalkulu vlastne čakajú. Ja čakám dobrú zábavu. A tú som dostal, lebo Johnson ma bavil 150 minút a ešte ma tu a tam aj trošku prekvapil. Netvrdím, že Last Jedi je niečo úžasné, geniálne a že to nemohlo byť lepšie, ale nie je to ani omylom taká srajda, aby si zaslúžila tú hystériu, ktorá sa posledné mesiace rozbehla. Môj názor samozrejme. 
685120
prečo mizerná práca? Nehádam sa, že sa to dalo prepracovať lepšie, ale nie je to nejaké zidealizované očakávanie okoralých 30-nikov čo už majú na filmy iné nároky ako pred rokmi?  Pôvodná trilógia bola psychologicky prepracovaná asi ako leporelo. Last Jedi mal posun v postavách takýto - Kylo Ren sa definitívne odklonil od svojich idolov. Zabil svojho mentora, odvrhol Vadera ako svoj vzor a chce vládnuť sám (čo mu veľmi nejde, je zmätený, plný zlosti, ale to je celá pointa jeho postavy).  Rey zistila, že jej rodičia nie sú nikto (čo je ale ešte otvorené, keďže Kylo ju do tej odpovede trochu naviedol) a že ona nie je nejaký predurčený spasiteľ. Poe sa naučil trošku zodpovednosti a aké to je zachovať chladnú hlavu. Černoch sa naučil, že aziatka je dobrá kamarátka.  Dejové diery, prípadne zákony fyziky veľmi neriešim, sú to Star Wars, tzn. z princípu hovadina. Leia letiaca vesmírom bola moc, uznávam, to si mohli odpustiť, ale je to jedna scéna. Keby sme si rovnako kritickým okom sadli k Star Wars I až VI, nájdeme dejových a iných dier ako v ementále. Zabitie Lukea a Snokea je podľa mňa OK. Koncept evidentne je, že Epizóda VII je Hanova, VIII Lukeova a IX Leina, čo mne príde úplne v porádečku (to, že to nevyjde lebo Carrie Fisher zomrela nie je vinou Johnsona). Snoke bol vo FA len CGI hologram, absolútne nezaujímavý Palpatine, version 2.0. Zo Snokea sa reálne nemohlo vykľuť nič iné než zlý manipulátor čo ťahá za nitky ako Palpatine, to sú pravidlá ktoré nastavil Abrams. Tak ho Johnson odstavil nabok a do jeho kresla dal Kylo Rena. Ja fakt neviem prečo je to problém.   Keby Johnson rozvíjal to čo nastavil Abrams, tak by to bola len nudná, kópia Epizódy V. Takto film mal aspoň trošku života a tie figúrky sú rozmiestnené na šachovnici celkom dobre. Epizóda V končila tak, že Luke prišiel o ruku, zistil, že Vader je jeho otec, Yoda zomrel, Han bol zmrazený v karbonite a povstalci boli zúfalí. Epizóda VIII končí tak, že Kylo sa dostal na trón, Luke zomrel, Rey zistila, že jej rodičia sú nuly a povstalci sú zúfalí.  Celá nová trilógia je primárne o prachoch a bolo to jasné už po Epizóde VII, ktorú Abrams (ktorého retrospektívne veľa ľudí div nie velebí) urobil ako bohapustú a prázdnu vykrádačku až kópiu Epizódy IV. Také sú pravidlá - varí sa z vody a celé je to už len žmýkanie peňazí zo známej značky za každú cenu.  Nerozumiem čo ľudia od takéhoto čistého, z vody vyvareného marketingového kalkulu vlastne čakajú. Ja čakám dobrú zábavu. A tú som dostal, lebo Johnson ma bavil 150 minút a ešte ma tu a tam aj trošku prekvapil. Netvrdím, že Last Jedi je niečo úžasné, geniálne a že to nemohlo byť lepšie, ale nie je to ani omylom taká srajda, aby si zaslúžila tú hystériu, ktorá sa posledné mesiace rozbehla. Môj názor samozrejme. 
685097
11 -7
reagují: verbst, FallenMaia
reagovat
Ron Howard: Nenaplnil predpovedi v trzbach, ale je to muj novy osobni rekord.
685119
Ron Howard: Nenaplnil predpovedi v trzbach, ale je to muj novy osobni rekord.
1 0
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Gorecki je asi v podobnom soku ako ja:D
685117
Gorecki je asi v podobnom soku ako ja*:D*
685114
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: FallenMaia
To by jen jeli vyjetou osu Marvelu a jka víme z DCEU, jen to nestačí. Fakt si myslím, že klíček k tomu, aby jim to fungovalo, je mít větší rozestupy mezi sebou (protože pořád jsou to SW a aby si to zachovalo alespoň nějakou jeho esenci, ty propriety úplně nevyloučíš) a spin-offy co nejvíce odlišit od hlavní série - a když to nejde formou, pak tím "žánrem".
Jinak si myslím, že být Solo mezi E7 a E8, tak by možná miliardu nepřelezl, ale tak velký sešup by nezažil a RO by tohle léto uspěla lépe, jak ten Solo.
A Deadpool moc dobře věděl, proč SOla o týden přeskočil - ten koncept drzého floutka by mu dva týdny po Solovi užral další diváky...
685116
To by jen jeli vyjetou osu Marvelu a jka víme z DCEU, jen to nestačí. Fakt si myslím, že klíček k tomu, aby jim to fungovalo, je mít větší rozestupy mezi sebou (protože pořád jsou to SW a aby si to zachovalo alespoň nějakou jeho esenci, ty propriety úplně nevyloučíš) a spin-offy co nejvíce odlišit od hlavní série - a když to nejde formou, pak tím "žánrem". Jinak si myslím, že být Solo mezi E7 a E8, tak by možná miliardu nepřelezl, ale tak velký sešup by nezažil a RO by tohle léto uspěla lépe, jak ten Solo. A Deadpool moc dobře věděl, proč SOla o týden přeskočil - ten koncept drzého floutka by mu dva týdny po Solovi užral další diváky...
685112
6 0
reagovat
Gorecki sa drží, ešte ani jeden príspevok v tejto diskusii, má môj obdiv ;)
685114
Gorecki sa drží, ešte ani jeden príspevok v tejto diskusii, má môj obdiv *;)*
5 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: KARLOS
Podle me je to blbost. Uvazovat o sile znacky a shazovaz ji muzes kdyz si udelal maximum mozneho. Tady neudelali ani 30% mozneho...
685113
Podle me je to blbost. Uvazovat o sile znacky a shazovaz ji muzes kdyz si udelal maximum mozneho. Tady neudelali ani 30% mozneho...
685104
3 -3
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: KARLOS
A tak ja si napríklad celkom viem predstaviť ten Marvel štýl aj v SW svete, ale muselo by to byť nejako rozumne vyriešené. Napríklad by bola jedna banda so zaujímavými postavami na jednej lodi ktorá by mala vlastnú trilógiu, niečo ako Strážci Galaxie, ďalšia skupina by mala svoje dobrodružstvá, to by mohla byť tá ústredná trilógia plus nejaké vtipné postavy a nakoniec by sa všetci stretli v jednej pecke na štýl Avengers z nejakým ultimate Sith Bossom (Thanos;)) ktorý by ťahal za nitky v celej galaxii už od začiatku, ale to by tie postavy a  filmy museli byť naozaj zaujímavé a aj tie jednotlivé príbehy by sa od seba museli trošku líšiť, zapojiť by sa muselo viac fantázie a viac planét a svetov, nejaké nové rasy ako je Yoda, Chewie, pár droidov atď. vtipne ich zkomponovať, netočiť sa stále okolo rodiny Skywalkerovcov a tej jednej udalosti v celej galaxii a možno??? by to mohlo fungovať, ale asi by to bolo komplikované a dosť riskantné.
Ale ja si myslím že práve svet SW na to má z tých rozbehnutých filmových vesmírov asi najviac, určite viac ako tie horové monštrá, alebo Transformers, tam si to naopak neviem vôbec predstaviť.
685112
A tak ja si napríklad celkom viem predstaviť ten Marvel štýl aj v SW svete, ale muselo by to byť nejako rozumne vyriešené. Napríklad by bola jedna banda so zaujímavými postavami na jednej lodi ktorá by mala vlastnú trilógiu, niečo ako Strážci Galaxie, ďalšia skupina by mala svoje dobrodružstvá, to by mohla byť tá ústredná trilógia plus nejaké vtipné postavy a nakoniec by sa všetci stretli v jednej pecke na štýl Avengers z nejakým ultimate Sith Bossom (Thanos*;)*) ktorý by ťahal za nitky v celej galaxii už od začiatku, ale to by tie postavy a  filmy museli byť naozaj zaujímavé a aj tie jednotlivé príbehy by sa od seba museli trošku líšiť, zapojiť by sa muselo viac fantázie a viac planét a svetov, nejaké nové rasy ako je Yoda, Chewie, pár droidov atď. vtipne ich zkomponovať, netočiť sa stále okolo rodiny Skywalkerovcov a tej jednej udalosti v celej galaxii a možno??? by to mohlo fungovať, ale asi by to bolo komplikované a dosť riskantné. Ale ja si myslím že práve svet SW na to má z tých rozbehnutých filmových vesmírov asi najviac, určite viac ako tie horové monštrá, alebo Transformers, tam si to naopak neviem vôbec predstaviť.
685104
1 -3
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: JokoloCZ
Mas to tam i s Rianovo TM Skeletorovsky dabelskym smichem 
link
685111
Mas to tam i s Rianovo TM Skeletorovsky dabelskym smichem  https://www.youtube.com/watch?v=WHi2j89m62M
685109
1 0
reagovat
reaguje na: gaboo
Je to pouze ryzý a čistý dojem. Poněvadž se tady neustále vyzvidhují jen samý břečky a to převážně ohledně unavenýho Marvelu. Přesně jak povídal James Cameron:+.
685110
Je to pouze ryzý a čistý dojem. Poněvadž se tady neustále vyzvidhují jen samý břečky a to převážně ohledně unavenýho Marvelu. Přesně jak povídal James Cameron*:+*.
685103
2 -1
reagují: gaboo
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se