Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Solo: Star Wars Story: Recenze

příspěvky 161 - 168 Napsat příspěvek
Včera v kine to malo dobré ohlasy, prvý krát po dlhom čase som počul potlesk po filme (naposledy po TDKR) ale možno aj preto, že nechodím na predpremiéry. Film má naozaj takú westernovú atmosféru (poker, stávky, streľba skôr s ručných zbraní), niektoré veci mi tam neboli úplne jasné hlavne pozadie zápletky ako ktoré gangy tam figurovali a aké mali napojenie na to malé cameo na konci.  Celkovo  je to ale podarený film len stále si Hana budem pamätať ako charizmatického Harrisona Forda.
684505
Včera v kine to malo dobré ohlasy, prvý krát po dlhom čase som počul potlesk po filme (naposledy po TDKR) ale možno aj preto, že nechodím na predpremiéry. Film má naozaj takú westernovú atmosféru (poker, stávky, streľba skôr s ručných zbraní), niektoré veci mi tam neboli úplne jasné hlavne pozadie zápletky [spoiler]ako ktoré gangy tam figurovali a aké mali napojenie na to malé cameo na konci[/spoiler].  Celkovo  je to ale podarený film len stále si Hana budem pamätať ako charizmatického Harrisona Forda.
0 0
reagovat
Film jsem neviděl, ale komornost dnešním blockbusterům naopak hodně chybí. Velkou úspěchu Spidermana přisuzuju právě té uchopitelnosti. Guardians (OTG) měli krásný, osobitý příběh v prvním díle (při útoku mimozemské lodi umírali tou dobou už známí "policisti", finále bylo spojené s matkou, v ohrožení byla planeta, na které se odehrávalo půl děje...) Ve dvojce ale byl Ego a aby byl... nejsilnější, tak chtěl zničit... vesmír. Zničit pomocí... fialového bobku... ve finální koláži bobek požíral... světy o kterých jsem do té doby neslyšel.

Vrcholem pak pro mě je Civil War, která jako film ohromně funguje díky ústřednímu konfliktu... To skvěle vystavěné dilema všech zůčastněných je má nejoblíbenější blockbusterová zápletka z poslední doby.
684504
Film jsem neviděl, ale komornost dnešním blockbusterům naopak hodně chybí. Velkou úspěchu Spidermana přisuzuju právě té uchopitelnosti. Guardians (OTG) měli krásný, osobitý příběh v prvním díle (při útoku mimozemské lodi umírali tou dobou už známí "policisti", finále bylo spojené s matkou, v ohrožení byla planeta, na které se odehrávalo půl děje...) Ve dvojce ale byl Ego a aby byl... nejsilnější, tak chtěl zničit... vesmír. Zničit pomocí... fialového bobku... ve finální koláži bobek požíral... světy o kterých jsem do té doby neslyšel. Vrcholem pak pro mě je Civil War, která jako film ohromně funguje díky ústřednímu konfliktu... To skvěle vystavěné dilema všech zůčastněných je má nejoblíbenější blockbusterová zápletka z poslední doby.
5 -1
reagovat
Par ludi si nieco sepkalo a mne sa zasekli mozgove zavity:D vysvetli mi to pliz niekto ako je to mozne do spoileru ? 
684503
Par ludi si nieco sepkalo a mne sa zasekli mozgove zavity*:D* vysvetli mi to pliz niekto ako je to mozne do spoileru ? 
3 0
reagují: jonnas, verbst
reagovat
Celkem paradox, že nejkomornější film stál nejvíc.
684501
Celkem paradox, že nejkomornější film stál nejvíc.
3 0
reagovat
Jaká byla reakce ve vašich kinech na TO cameo? U nás poměrně bouřlivá a nezdálo se, že by to tolik lidí překvapilo, což zase překvapilo mě.
684500
Jaká byla reakce ve vašich kinech na TO cameo? U nás poměrně bouřlivá a nezdálo se, že by to tolik lidí překvapilo, což zase překvapilo mě.
0 0
reagovat
Podpisujem Hlada:+
684499
Podpisujem Hlada*:+*
2 0
reagovat
Ty přetáčky… Stačí si přečíst Lucasův životopis, jak těžce vznikaly Hvězdné války... Ty filmy to pro svou náročnost zkrátka nikdy neměly lehké, tak co 8)
684498
Ty přetáčky… Stačí si přečíst Lucasův životopis, jak těžce vznikaly Hvězdné války... Ty filmy to pro svou náročnost zkrátka nikdy neměly lehké, tak co *8)*
1 0
reagovat

Super

Pekná recenzia :) v podstate súhlasím. Môj názor :D
684497
Pekná recenzia :) v podstate súhlasím. [url=https://www.facebook.com/filmovyklub/photos/a.478347802539378.1073741828.467981593575999/604415429932614/?type=3&theater]Môj názor[/url] *:D*
Super
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se