Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Jumanji pořád vládne, nestačil ani Thor

příspěvky 1 - 4 Napsat příspěvek
Jako každý lednový víkend  by i tento šel z hlediska tržeb shrnout slovy "Jumanji wow, novinky meh". :D
Když už Ted zmínil ty miniaturní propady, tržby za čtvrtý a pátý víkend má Jumanji 7. nejvyšší v historii! Tady se fakt míří k 350 mega z Ameriky. Což taky znamená, že to reálně může být nejúspěšnější film v US pro Rocka (u Blacka to už nějaký ten pátek platí a ostaní nýmandy ani nezmiňuju), Furious 7 mají 353. Zároveň půjde (minimálně) o 5. nejvýdělečnější fim roku a tím i nej snímek Sony v letošním roce. A Jumanji může novýho Spideyho dokonce topnout i ve celosvětových tržbách. Miliarda je mimo, ale těch 880 mega nereálných není (za víkend to mělo WW nárust 50, za uplynulý týden +70 milionů).
672346
Jako každý lednový víkend  by i tento šel z hlediska tržeb shrnout slovy "Jumanji wow, novinky meh". *:D* Když už Ted zmínil ty miniaturní propady, tržby za čtvrtý a pátý víkend má Jumanji 7. nejvyšší v historii! Tady se fakt míří k 350 mega z Ameriky. Což taky znamená, že to reálně může být nejúspěšnější film v US pro Rocka (u Blacka to už nějaký ten pátek platí a ostaní nýmandy ani nezmiňuju), Furious 7 mají 353. Zároveň půjde (minimálně) o 5. nejvýdělečnější fim roku a tím i nej snímek Sony v letošním roce. A Jumanji může novýho Spideyho dokonce [i]topnout[/i] i ve celosvětových tržbách. Miliarda je mimo, ale těch 880 mega nereálných není (za víkend to mělo WW nárust 50, za uplynulý týden +70 milionů).
2 0
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen

....

ZacatkY stáli ta pikador z hladovýho okna 
672294
ZacatkY stáli ta pikador z hladovýho okna 
....
672291
0 -2
reagovat

Fičák

Ha Padingtton přál bych vám slyšet co říkala omladina na hajzlech před a po projekci (eee proč musím a bráchou na takovou dětskou píšovinu...whau musíme si stáhnout tu jedničku) za mě s Blade Runnerem nejlepší projekce v multikultikine:) 
Vytáhni v hospodě: U Tedjirky mám od tačátku pocit, že se snaží být v každé druhé větě vtipný, naštěstí se mu to za ty roky daří víc a víc
672291
Ha Padingtton přál bych vám slyšet co říkala omladina na hajzlech před a po projekci (eee proč musím a bráchou na takovou dětskou píšovinu...whau musíme si stáhnout tu jedničku) za mě s Blade Runnerem nejlepší projekce v multikultikine:)  Vytáhni v hospodě: U Tedjirky mám od tačátku pocit, že se snaží být v každé druhé větě vtipný, naštěstí se mu to za ty roky daří víc a víc
Fičák
1 -1
reagují: kristian.nguyen
reagovat

12 strong

U nás asi premiéra nebude co ? 
672247
U nás asi premiéra nebude co ? 
12 strong
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se