Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Verbinski do Koreje nepojede

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek
Tohle je tak špatný, tak moc špatný. A přijde mi šílený, že ještě čtu názory, jak je to dobře, že se do jiných států a kultur takhle šít nemá. Jenom připomínám, že jde o zemi, kde existuje mnohogenerační trest odnětí svobody (zavřou celou rodinu, včetně dětí na doživotí), otrocká práce v zahraničí, o zemi která v posledních letech několikrát vyhrožovala jaderným útokem a která je závislá na potravinové pomoci zvenčí. Je to země, oproti které byla naše totalita procházka růžovým kapitalistickým sadem.
Co to je za dobu, kdy bereme ohledy na tak zvrácený režimy jako je Severní Korea, Palestina nebo Islámský stát? Dokonce je ještě uznáváme a podporujeme. A třeseme se, aby se náhodou neurazili a necháme si vyhrožováním srát na hlavu. V době kdy si tady teď piju fairtrade kávu z biorozložitelného kelímku, nad hlavou mi svítí úsporná zářivka a mezitím na druhé straně zeměkoule zavřou celou rodinu na doživotí, protože chtěli být v kontaktu s příbuznými.... Prostě hovno, pustit do kin a ještě zadarmo, ať na to naleze co nejvíc lidí a dávat každýmu knížku o tom, jak to v Severní K. funguje. Jo a jestli si něco přes ty výhružky dovolí? Vlítnout tam, konečně už tam vlítnout...

Mimochodem na ty jejich hrozby o poslání atomovky na západ nebo jih se nereagovalo a u filmu je to problém? To mi taky nějak neštymuje. ;)

Jakmile se jako západ začnem posírat před takovýma hrozbama, tak jsme prostě prohráli.
310015
Tohle je tak špatný, tak moc špatný. A přijde mi šílený, že ještě čtu názory, jak je to dobře, že se do jiných států a kultur takhle šít nemá. Jenom připomínám, že jde o zemi, kde existuje mnohogenerační trest odnětí svobody (zavřou celou rodinu, včetně dětí na doživotí), otrocká práce v zahraničí, o zemi která v posledních letech několikrát vyhrožovala jaderným útokem a která je závislá na potravinové pomoci zvenčí. Je to země, oproti které byla naše totalita procházka růžovým kapitalistickým sadem. Co to je za dobu, kdy bereme ohledy na tak zvrácený režimy jako je Severní Korea, Palestina nebo Islámský stát? Dokonce je ještě uznáváme a podporujeme. A třeseme se, aby se náhodou neurazili a necháme si vyhrožováním srát na hlavu. V době kdy si tady teď piju fairtrade kávu z biorozložitelného kelímku, nad hlavou mi svítí úsporná zářivka a mezitím na druhé straně zeměkoule zavřou celou rodinu na doživotí, protože chtěli být v kontaktu s příbuznými.... Prostě hovno, pustit do kin a ještě zadarmo, ať na to naleze co nejvíc lidí a dávat každýmu knížku o tom, jak to v Severní K. funguje. Jo a jestli si něco přes ty výhružky dovolí? Vlítnout tam, konečně už tam vlítnout... Mimochodem na ty jejich hrozby o poslání atomovky na západ nebo jih se nereagovalo a u filmu je to problém? To mi taky nějak neštymuje. *;)* Jakmile se jako západ začnem posírat před takovýma hrozbama, tak jsme prostě prohráli.
0 0
reagovat
No netrvalo to dlouho a další "problematický" projekt je u ledu. Verbinsky to napsal hezky a je velká škoda, že se začíná vytvářet taková atmosféra.
310008
No netrvalo to dlouho a další "problematický" projekt je u ledu. Verbinsky to napsal hezky a je velká škoda, že se začíná vytvářet taková atmosféra.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se