Ty sis evidentně vybral tu stranu se slabou gramatykou.
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale doufám, že se nebude opakovat všude, a třeba ohraný Imperial March vynechá. Soundtrack z nové trilogie se mi líbí víc, než z té staré, tak snad Williams vykouzlí něco zase nového.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|