reaguje na:
Godlike
Jo, ale tak snad to bude dobrý film, přesycení ai je jedna věc, ale přesycení kretény na plátně, nadosmrti zaznamenaní, to bych si rád dal pravidelněji než jen jednou za čas.
|
reagovat
|

