Nechápu
proč do dnešního dne NIKDO nevyužil původní skvělé povídky R.E.Howarda (kromě pár motivů v prvním Conanovi, halabala naházených do děje) a neustále se vymýšlejí nové a větší blbosti. On už ten původní film nebyl žádný zázrak a nebýt Arnieho a hlavně hudby, není o co stát. A teď tomu nasazují korunu, dědek Arnold na trůnu ! Co jim příště přijde vhod, Conan si jde pro důchod ?
|
reagovat
|
. Hlavně ne barvení vlasů Arnie ,vypadáš jak Karel Gott , naopak v Tomb působí konečně přirozeně a jde z něj náležitej respekt.
. Mimochodem, takhle by se mohl oprášit ten dávnej nápad o tom, jak bude další Conan, bude tam i jeho syn, kterýho bude hrát Rock.


) a první reakce jsou povzbudivé, takže nakročeno k sympatické nenáročné feel-good žánrovce na náročné téma tady je.