krásný, krásný film .. je v něm mj plno zapamatováníhodných scén , které jsou opravdu mistrně zrežírované mistrem nad mistry , už jen setkání s vojáky za kopcem , velmi působivé bylo odloučení od rodičů v davu ,Bale zde podává naprosto vynikající a samozřejmý výkon jako by byl ostřílený profesionál.. ale stejně mi to přišlo moc dlouhé, hlavně prostřední část
|
reagovat
|
Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.