Tvl, nevyšlo to (finančně, kvalitativně, nebo obojí) u Ghostbusters, nevyšlo to u Furiosy, nevyšlo to u Balleriny, nevyšlo to u The Killera, nevyšlo to u tuny dalších strong female character akčních béček, ale hej, pojďme to zkusit ještě jednou a ideálně zase se značkou, která je spojená s mužským protagonistou a možná to tentokrát vyjde. Ne, nevyjde. Nic proti silným holkám s ještě silnějšíma bouchačkama (Furiosa i Ballerina jsou super), ale masové publikum tenhle subžánr ignoruje a je fuk, jak velkou hvězdu se podaří ukecat do hlavní role, případně jak kvalitní film se podaří natočit.
|
reagovat
|
nene