Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku První dojmy: komiksovka Supergirl

příspěvky 1 - 17 Napsat příspěvek
123456789 si MartasJL?
979162
123456789 si MartasJL?
0 0
reagovat
První dojmy potvrdily moje předtuchy z trailerové kampaně, takže si to pustím možná někdy na Maxu. Co bych ale skutečně chtěl vidět je muzikál o Lobovi v podání Pepy Vojtka, to by konečně byl ten svěží vítr, který momentálně DCU plachty potřebují. A nebo kdyby si Gunn vytáhl hlavu z prdele a začal točit/psát filmy, ne rozpohybované lunaparky. 
979158
První dojmy potvrdily moje předtuchy z trailerové kampaně, takže si to pustím možná někdy na Maxu. Co bych ale skutečně chtěl vidět je muzikál o Lobovi v podání Pepy Vojtka, to by konečně byl ten svěží vítr, který momentálně DCU plachty potřebují. A nebo kdyby si Gunn vytáhl hlavu z prdele a začal točit/psát filmy, ne rozpohybované lunaparky. 
0 -1
reagovat
Taky se přidám k těm, kteří kino vynechají a ani poté to nebudou nedočkavě vyhlížet na streamu. Doufám pak, že recenzi bude psát crom. Úvod jeho prvních dojmů je geniální. 
979157
Taky se přidám k těm, kteří kino vynechají a ani poté to nebudou nedočkavě vyhlížet na streamu. Doufám pak, že recenzi bude psát crom. Úvod jeho prvních dojmů je geniální. 
0 0
reagovat
reaguje na: esmo
Ne že mě pak budeš proklínat. Je to opravdu generický komiksový film jaký v posledních letech vzniká každý rok dva tři. Ale já se bavil a víceméně si to užil. Za 3 z 5 je to v pohodě. A pokud Ti sedne Milly, Jason a nějaké poselství, tak to na ty slabší 4 z 5 vytáhneš v pohodě.
979156
Ne že mě pak budeš proklínat. Je to opravdu generický komiksový film jaký v posledních letech vzniká každý rok dva tři. Ale já se bavil a víceméně si to užil. Za 3 z 5 je to v pohodě. A pokud Ti sedne Milly, Jason a nějaké poselství, tak to na ty slabší 4 z 5 vytáhneš v pohodě.
979145
3 0
reagovat
reaguje na: majek32
Nedokazu si predstavit cloveka, kterej by tomu dal pet hvezd. Ta generičnost.. ach ach...
979154
Nedokazu si predstavit cloveka, kterej by tomu dal pet hvezd. Ta generičnost.. ach ach...
979150
0 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jsem tvrdohlavej beran :)
Ale zároveň potřebuju jít do kina, abych si do konce měsíce udělal v práci přesčas, protože mám časové manko a mám ten volňásek ... :D
979153
Jsem tvrdohlavej beran *:)* Ale zároveň potřebuju jít do kina, abych si do konce měsíce udělal v práci přesčas, protože mám časové manko a mám ten volňásek ... *:D*
979149
1 0
reagovat
reaguje na: majek32
Ondra už filmy nesleduje:D
979152
Ondra už filmy nesleduje*:D*
979150
0 0
reagovat
AJ tak vieme ze na DC je relevantny jedine nazor Ondru. Tak co to bude 4 alebo 5* ? 8)
979150
AJ tak vieme ze na DC je relevantny jedine nazor Ondru. Tak co to bude 4 alebo 5* ? *8)*
0 0
reagují: Cival, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: esmo
Nejsi váha?:D
979149
Nejsi váha?*:D*
979145
0 0
reagují: esmo
reagovat
Pokud to sundal i crom, ktery je nejvetsi milijus v dojmech i recenzich, tak nevidim jediny duvod timto zabijet cas.
979148
Pokud to sundal i crom, ktery je nejvetsi milijus v dojmech i recenzich, tak nevidim jediny duvod timto zabijet cas.
0 -1
reagovat
ouch.

ale jdu. :D8)
979147
ouch. ale jdu. *:D**8)*
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
No tak jo hroubku, dám na tebe. Stejně potřebuju využít volňásek.... :D
979145
No tak jo hroubku, dám na tebe. Stejně potřebuju využít volňásek.... *:D*
979143
2 0
reagují: hroubek, (=LIFTY=)
reagovat
Přirovnání k Flashovi děsí, k Supermanovi a Strážcům naopak těší. Tak uvidíme. 
979144
Přirovnání k Flashovi děsí, k Supermanovi a Strážcům naopak těší. Tak uvidíme. 
1 0
reagovat
Supergirl není bezchybný film, do toho má opravdu dost daleko. Není to ani revoluční komiksový film, který by do žánru komiksových filmů přinášel něco nového. A bohužel po příběhové stránce je to typický origin. Nicméně film má srdíčko, hravost, nápady, parádně vystavěnou hlavní hrdinku. A já vidím a cítím, že režisér dal do filmu něco ze sebe, že to není jen produkt, ale že tam lze spatřit i něco hlubšího, pokud se bude koukat správným směrem. Pro někoho to bude málo, někomu to bude stačit jako letní výplach, a někdo tam uvidí idealismus a naději. Zkuste dát Supergirl šanci.
979143
Supergirl není bezchybný film, do toho má opravdu dost daleko. Není to ani revoluční komiksový film, který by do žánru komiksových filmů přinášel něco nového. A bohužel po příběhové stránce je to typický origin. Nicméně film má srdíčko, hravost, nápady, parádně vystavěnou hlavní hrdinku. A já vidím a cítím, že režisér dal do filmu něco ze sebe, že to není jen produkt, ale že tam lze spatřit i něco hlubšího, pokud se bude koukat správným směrem. Pro někoho to bude málo, někomu to bude stačit jako letní výplach, a někdo tam uvidí idealismus a naději. Zkuste dát Supergirl šanci.
7 0
reagují: esmo
reagovat
Skutečnost, že to zkazí scénář je dost smutné. Přesto mě stále láká aspoň hlavní hrdinka. 
979141
Skutečnost, že to zkazí scénář je dost smutné. Přesto mě stále láká aspoň hlavní hrdinka. 
2 0
reagovat
Já už předběžně odložil návštěvu kina a dlabu na to. 
979140
Já už předběžně odložil návštěvu kina a dlabu na to. 
0 -1
reagovat
No tak nic, kino vynechám ...
979134
No tak nic, kino vynechám ...
0 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se