Taky se přidám k těm, kteří kino vynechají a ani poté to nebudou nedočkavě vyhlížet na streamu. Doufám pak, že recenzi bude psát crom. Úvod jeho prvních dojmů je geniální.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
|
reagovat
|