
reaguje na:
filmfanouch
ja som v pohode s tým použitím v texte, nebazíroujem veľmi až na takýchto veciach, čiže pohoda. áno, píšem nižšie, že zo strany BAFTA to kontroverzné je, s tým súhlas 

|
reagovat
|



