ocenil by som, keby tento film bol práve road-movie, pretože ma bavili práve tie kľudné pasáže, stretnutia na vanoch a pod. mohlo sa tam odohrávať tá dráma práve v tom, že niekto sa stále sťahoval nemal rodinu a druhý mal rodinu ale túžil mať van a túžil po slobode.
škoda, pretože si myslím, že keby sa odstránili tie horror prvky, tak to mohlo byť super.
|
reagovat
|

ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu