
a tak dobrý střípky tam jsou, ne že ne... možná to bude spíše nevyužití potenciál, no. Prostě Troška a jeho Slunce, seno jsou v letních komediích nepřekonatelný 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|