Čtyřka mi přišla fajn.
Trojku nikdo nevelebí, protože si jí stejně jako já pustili jednou a od té doby zapomněli...
reaguje na:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
.
) vymezit vůči konzervativní produkci Disneyho a Pixaru (z čehož těží dodnes viz nedávný sequel kocouřího spin-offu) a právem se řadí mezi žánrovou klasiku s typově dokonalým vybraným castingem (nejlepší role Myerse vůbec, u Murphyho při pominutí klasik z 80s totéž) a hromadou geniálních gagů a zlidovělých hlášek.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
filmfanouch
|
reagovat
|

|
reagují:
Bezejmenny
|
reagovat
|
|
reagují:
filmfanouch
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|

|
reagovat
|