Tady jsem vůbec neváhal a hned po premiéře jsem si koupil anglickou (UK) verzi. Sice stála víc než 2x tolik, ale bonusy stojí za to, zrovna u tohohle filmu jsou hodně důležité. Hlavně 2 komentáře od režiséra+scénáristy a od herců, super je scénář s vepsanými poznámkami režiséra a storyboardy. Dále 2 dokumenty, hodně zajímavé, rozstříhané do kapitol podle témat (přes hodinu) a trochu rozšířených scén (nic zásadního). Zvuk je 5.1 a zas tak nedůležité mi to nepřijde, i když se využije jen v několika místech.
|
reagovat
|
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.

