
Včera jsem na to akorát koukal a jelikož nechci psát dlouhej komentář, napíšu jednoduše meh. Nápad dobrej a i ta režisérská vytrvalost točit film 12 let (přitom jen 55 opravdových natáčecích dní) je obdivuhodná, ale jinak ten hype nechápu. 

|
reagovat
|
). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 