okkac: JJ souhlasim v kině jsem film neviděl, ale i bez toho jich dokážu minimálně polovinu identifikovat páč do toho bezkrevýho zbytku zapadaj fakt hodně divně. Jinak film nebyl špatnej. Jasně nebyla to žádná velká pecka ale takový fajn odreagování na jedno nudný nedělní odpoledne. Dokonce i to reálný vysvětlení těch 12 úkolů mně docela sdělo.
|
reagovat
|

Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.

