Užíváním této stránky souhlasíte s
všeobecnými podmínkami
.
Tato stránka používá
cookies
.
rozumím
PŘIHLÁSIT
|
REGISTROVAT
AKTUALITY
RECENZE
TRAILERY
MULTIMEDIA
DVD/BD
O MOVIEZONE
AKTUALITY
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
RECENZE
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
TRAILERY
OLDIES
MULTIMEDIA
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
DVD/BD
BLU-RAY
NOVÁ DVD
O MOVIEZONE
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
OLDIES
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
BLU-RAY
NOVÁ DVD
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
Diskuze k článku
Pat Garrett a Billy the Kid: V.I.M.
příspěvky
1 - 3
Napsat
příspěvek
váš komentář
zrušit
zrušit
odeslat
ghostrider
08.01.2007 14:17:50
Spicka - koupil jsem tatkovi k vanocum THE WILD BUNCH SE a tohle taky planuju
Dik super VIM
43546
Spicka - koupil jsem tatkovi k vanocum THE WILD BUNCH SE a tohle taky planuju *:+* Dik super VIM
0
0
reagovat
duro
06.01.2007 14:09:34
Skvelý film. Ale Banda je proste klasika.
43520
Skvelý film. Ale Banda je proste klasika.
0
0
reagovat
rescator
06.01.2007 14:02:22
jupíííííííííííííííí
pro mě nejlepší Peckinpah
43519
jupíííííííííííííííí *:+* pro mě nejlepší Peckinpah
0
0
reagovat
TOP Diskuze
23
Recenze: 007 First Light je perfektním bondovským filmem pro tuhle éru
39
Mysteriózní horor Backrooms šokuje tržbami, youtubeři zahanbili Mandaloriana
17
Scary Movie: Recenze
16
Scary Movie naplnilo kina po celém světě, Vládci vesmíru nikoliv
16
Vládci vesmíru: Recenze
13
Supergirl: Final Trailer
10
Zack Snyder natočí nový Útěk z New Yorku
9
Víkendový výplach #878 o Vetřelci a spoustě her
26
Backrooms: Recenze
8
Konec Oak Street: Trailer
Komentáře
Víkendový výplach #878 o Vetřelci a spoustě her
connor
Ne, hnusná není, je stejně atraktivní jako mimo hru, jen převedená do herního enginu. Vizuálně to není generické ani na hovno, vypadá to stejně jako předchozí díly (navíc, neviděli jsme z toho zatím prakticky nic). O kostce taky nic nevíme, a nic s ní ani s mečem mi nějak extra komediální nepřišlo. Ale jistá část internetu je dneska prostě konstantně naštvaná a hledá co by mohla oplivat už jen tak z principu... nebo jsou to kultisti vymytí svými postiženými youtube vůdci a demagogy, že jo?
Scary Movie naplnilo kina po celém světě, Vládci vesmíru nikoliv
dreamy
že tak to tak není..ale co? Že padá návštěvnost? To sem četl tady na webu a covid necovid je to v době streamu kdy se neceka 2 mesice na video normální a taky to tu x krát padlo
Že budou vydělávat koncerty je taky fakt, ano i finále nejakeho sportu nebo serialu nebo esport přenos ale to přece není v takovym volume
Že se mění trend chození do kina nerozporuju ale omladina ktera se 6x za rok nahrne na internetovej viral do kina tak nějak sotva vyplní tu díru po ostatních kteří chodit přestávají a není to otočka nahoru
Joker tu casto postoval jak kazdej rok silene roste trh ale lístků se prodává méně a méně a to se asi nezmění takže proto sem psal ze nejde "vyhrát" ale ano, jde přežít.. jen za těch 10 let bude kino program vypadat tak že víc než filmů tam bude tech eventu cos vyjmenoval
Víkendový výplach #878 o Vetřelci a spoustě her
Twi
Ne, vole, fanoušky nesere, že má Kratos manželku. Fanoušky sere, že to vypadá vizuálně úplně genericky a na hovno, že real life kobra Deborah Woll je tam hnusná jak noc, že místo Atreuse tam je komediální fialová kostka a že to celý vypadá jak Disney Mando & Grogu vedle původní trilogie. Tvl i tvůrce původních her nad tím kroutí hlavou. Tak doufám, že sis u toho povýšeneckýho virtue signalingu aspoň dobře vyhonil, ty morální majáku.
Scary Movie naplnilo kina po celém světě, Vládci vesmíru nikoliv
connor
Publikum taky mnohdy neví, co chce nebo nechce. Viz např. Andor.
Pramen: Teaser
Disketa1
Ostrochovského předchozí snímek se jmenuje Služebníci. Vřele ho můžu doporučit, zcela mimořádné dílo.
Scary Movie naplnilo kina po celém světě, Vládci vesmíru nikoliv
filozofMZ
Publikum nechce
Disneyho
Star Wars a
Disneyho
Indiana Jonese, výmluv už bylo dost!
Scary Movie naplnilo kina po celém světě, Vládci vesmíru nikoliv
Slamak1
Je to o tom dát publiku to, co chce... A trefit se. O ničem jiném to není. Někdy to vyjde, někdy ne, to je život, byznys. Publikum očividně nechce Star Wars tak, jak po nich lačnilo v minulosti. Nechtělo ani moc pátého Indyho, třeba.
Scary Movie naplnilo kina po celém světě, Vládci vesmíru nikoliv
Ravenous
Polka z toho, co si menoval, nie su filmy. Cize poupravim, ano, ak zaratame koncerty, sport atd, tak to kino situaciu zlepsuje, (aj ked stale si myslim, ze to nie je a nebude celkovo az tak ruzove) len to uz pre mna ako divaka nie je kino. Ale to uz je moj problem.
AKTUALITY
Novinky
Témata
Na obzoru
RECENZE
Aktuální recenze
Kinovýhled
VIM
TRAILERY
Trailery
Oldies
DVD/BD
Blu-ray
Nová DVD
O MOVIEZONE
Tiráž
FAQ
Statistiky
Kontakt
Všeobecné podmínky
Nastavení souhlasu
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.
Kontakty:
Technická podpora
|
Redakce
Registrace
Přezdívka
E-mail
Přečetl jsem si
všeobecné podmínky
a souhlasím.
Registrovat se
Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
Zapomenuté heslo
E-mail
Zaslat instrukce emailem
Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit se
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:
Přihlásit se
cont
Registrace
Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Vytvářet filmové blogy
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se