Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Pán prstenů: Společenstvo Prstenu: V.I.M.

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
Cival: Tá scéna je samozrejme geniálna, hlavne žasnem, kde vzali toho týpka - vypadá ako hobit (trochu mongoloidný), ale hrá to bravúrne. 8)
45107
Cival: Tá scéna je samozrejme geniálna, hlavne žasnem, kde vzali toho týpka - vypadá ako hobit (trochu mongoloidný), ale hrá to bravúrne. *8)*
0 0
reagovat
Kdybych vcera nekoukal na Clerks 2, tak bych se zapojil. Ale tehdy bylo vsechno receno.8)
45106
Kdybych vcera nekoukal na Clerks 2, tak bych se zapojil. Ale tehdy bylo vsechno receno.*8)*
0 0
reagovat
Bože, musím... "I Am No Man!" je predsa zásadná vec. Veď o tom to je, že Witchkingovi veštba predpovedá, že ho "nezabije žiadny muž". No a potom je debil prekvapený, keď ho sundajú ženská a hobit. Čo je na tom feministické? Výborná scéna, ako ho ten podtlak vcucne do samého seba.

Inak ako sa tu hovorí, že trojka je najslabšia. Ani náhodou, pre mňa je suverénne najlepšia.
45105
Bože, musím... "I Am No Man!" je predsa zásadná vec. Veď o tom to je, že Witchkingovi veštba predpovedá, že ho "nezabije žiadny muž". No a potom je debil prekvapený, keď ho sundajú ženská a hobit. Čo je na tom feministické? Výborná scéna, ako ho ten podtlak vcucne do samého seba. Inak ako sa tu hovorí, že trojka je najslabšia. Ani náhodou, pre mňa je suverénne najlepšia.
0 0
reagovat
wow...takovej flame tu v tak starý diskuzi...
jinak musim úplně souhlasit s Flukem (a s durem). Jak se splněním snů (LOTRa sem sledoval od prvních obrázků v Premiere a těšil se jak děcko). Tak se spojením se střední - na to období vzpomínám strašně rád a může za to právě i LOTR.
FOTR je taky jedinej film, na kterym sem byl víc než jednou v kině - a to hned třikrát. :P
Sem starej Tolkienofil, takže všechny knihy sem čet dvakrát (a osobně moc nechápu ty, co upřednostňujou pohádku Hobita před eposem Pána Prstenů...ale proti gustu...) a filmy viděl všechny nesčetněkrát. A ano ty filmy maj svý chyby, ale zároveň maj i scény při kterejch mě mrazí pokaždý, co je vidim a který bych si byl schopnej pouštět pořád dokola. Jinejch takovejch filmů moc nenajdu...
ad feminismus - to je výsměch a nepochopení
ad gay - kdo to tam chce najít, ten to tam najde. Mně vztah Sam - Frodo vůbec gay nepřijde...
ad dementní vtipy - radši no comment
45104
wow...takovej flame tu v tak starý diskuzi... jinak musim úplně souhlasit s Flukem (a s durem). Jak se splněním snů (LOTRa sem sledoval od prvních obrázků v Premiere a těšil se jak děcko). Tak se spojením se střední - na to období vzpomínám strašně rád a může za to právě i LOTR. FOTR je taky jedinej film, na kterym sem byl víc než jednou v kině - a to hned třikrát. :P Sem starej Tolkienofil, takže všechny knihy sem čet dvakrát (a osobně moc nechápu ty, co upřednostňujou pohádku Hobita před eposem Pána Prstenů...ale proti gustu...) a filmy viděl všechny nesčetněkrát. A ano ty filmy maj svý chyby, ale zároveň maj i scény při kterejch mě mrazí pokaždý, co je vidim a který bych si byl schopnej pouštět pořád dokola. Jinejch takovejch filmů moc nenajdu... ad feminismus - to je výsměch a nepochopení ad gay - kdo to tam chce najít, ten to tam najde. Mně vztah Sam - Frodo vůbec gay nepřijde... ad dementní vtipy - radši no comment
0 0
reagovat

st39.6

Ne ale vydává nové a nové a stojí to za to. :D
45103
Ne ale vydává nové a nové a stojí to za to. *:D*
st39.6
0 0
reagovat
ravenhorne to ses jeho novej agent neboco? uz ho tu linkujes minimalne potreti ?)
45102
ravenhorne to ses jeho novej agent neboco? uz ho tu linkujes minimalne potreti *?)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

To snad, i s přestávkama na výrobu jídla a hlavní potřeby, je rozšířená edice tak na celej den, ne :)
45101
To snad, i s přestávkama na výrobu jídla a hlavní potřeby, je rozšířená edice tak na celej den, ne *:)*
Ravenhorn
0 0
reagovat
link

Ten kluk si vyhrává s trailery a teď přibývají víc a víc Lotr spoty apod.

Jsou super a umí pekně stříhat trailery a spoty. Kdo by chtěl v lepší kvalitě tak vše je na movie-list tam to ve foru ma odkazy na super kvalitu všechno.
45100
http://www.youtube.com/daneimp [link="http://www.youtube.com/daneimp"]Ten kluk si vyhrává s trailery a teď přibývají víc a víc Lotr spoty apod.[/link] Jsou super a umí pekně stříhat trailery a spoty. Kdo by chtěl v lepší kvalitě tak vše je na movie-list tam to ve foru ma odkazy na super kvalitu všechno.
0 0
reagovat
Víceméně souhlasím, že trojka je fakt dlouhá, ale je to pro mě epos a ani mě nevadí ta spousta konců, mám rád když se všechno ukáže:)
45099
Víceméně souhlasím, že trojka je fakt dlouhá, ale je to pro mě epos a ani mě nevadí ta spousta konců, mám rád když se všechno ukáže:)
0 0
reagovat

MeaCulpa

Já chci Lotra tak 20 hodinového teda 24 hodin real :-)
45098
Já chci Lotra tak 20 hodinového teda 24 hodin real :-)
MeaCulpa
0 0
reagovat

Ravenhorn

O tom, že to Jackson v trojce přehnal se stopáží není sporu.
45097
O tom, že to Jackson v trojce přehnal se stopáží není sporu.
Ravenhorn
0 0
reagovat

MeaCulpa

Není !!!!!!!!!!!!
Matass

Ta scéna s Eowyn je právě to co se me libí. Jak řekne že není žádný muž. I love this.
45096
Není !!!!!!!!!!!! Matass Ta scéna s Eowyn je právě to co se me libí. Jak řekne že není žádný muž. I love this.
MeaCulpa
0 0
reagovat
Nechce tady flamovat, ale pro mě je LOTR strašně přeceňovaný. Beru nádhernou výpravu, masky, dobré triky (většinou) a fantastický první díl, ale ten třetí je pro mě strašnej děs. Nastavovaná kaše, která je o hodinu delší než by měla.
45095
Nechce tady flamovat, ale pro mě je LOTR strašně přeceňovaný. Beru nádhernou výpravu, masky, dobré triky (většinou) a fantastický první díl, ale ten třetí je pro mě strašnej děs. Nastavovaná kaše, která je o hodinu delší než by měla.
0 0
reagovat
No, já bych taky řekl, že LOTR je podceňovaný. :) Člověk už to zná skoro zpaměti, ale pořád na to kouká a vychutnává si svoje oblíbený scény, momenty, slova, gesta, hudební motivy, prostě všechno. :D
A se Schindlerovým seznamem se to srovnávat nedá, to je jako kdybyste řekli že ve Star Wars jsou lepší souboje jak v Zachraňte vojína Ryana.?)
45094
No, já bych taky řekl, že LOTR je podceňovaný. *:)* Člověk už to zná skoro zpaměti, ale pořád na to kouká a vychutnává si svoje oblíbený scény, momenty, slova, gesta, hudební motivy, prostě všechno. *:D* A se Schindlerovým seznamem se to srovnávat nedá, to je jako kdybyste řekli že ve Star Wars jsou lepší souboje jak v Zachraňte vojína Ryana.*?)*
0 0
reagovat
Tady se, ale rozjel flame během toho co sem byl na tréninku a na pivu:) jako já se s chutí přidám na stranu dura, hala a každého kdo má filmovou podobu LotRa rád. Pro mě je to splnění dětských snů, protože neznám žádný jiný film, který by nabízel takové dobrodružství v tak velkolepé podobě. A po shlédnutí bonusů na 6 dvd, mám tenhle film ještě radši, protože je na tom vidět s jakou láskou je dělali.
Chápu, že to někoho nebere, ale nazývat to špatným filmem, to nikdy. Někdo nemusí Ipody, ale je to snad špatný přehrávač?
Prožil jsme s LotRem v kině střední školu a nikdy mu to nezapomu, protože tu atmosféru a dobrodružství si pudu pamatovat do konce života.
45093
Tady se, ale rozjel flame během toho co sem byl na tréninku a na pivu:) jako já se s chutí přidám na stranu dura, hala a každého kdo má filmovou podobu LotRa rád. Pro mě je to splnění dětských snů, protože neznám žádný jiný film, který by nabízel takové dobrodružství v tak velkolepé podobě. A po shlédnutí bonusů na 6 dvd, mám tenhle film ještě radši, protože je na tom vidět s jakou láskou je dělali. Chápu, že to někoho nebere, ale nazývat to špatným filmem, to nikdy. Někdo nemusí Ipody, ale je to snad špatný přehrávač? Prožil jsme s LotRem v kině střední školu a nikdy mu to nezapomu, protože tu atmosféru a dobrodružství si pudu pamatovat do konce života.
0 0
reagovat

novoten

a vtom je nejspíš kámen úrazu
45092
a vtom je nejspíš kámen úrazu
novoten
0 0
reagovat

sohaj

Hobit je pohádka gradovaná od šálku čaje přes hrozbu obrů, skřetů, Gluma, pavouků a lesních elfů až po draka a Bitvu pěti armád, tedy ideální dobrodružství.
Pán prstenů je epické dílo od představování titěrného snažení hobitů až po rozmáchlý závěr a dodatky...se sakra velkým filozofickým přesahem.
Takže v tom to pro tebe možná bude ;)
45091
Hobit je pohádka gradovaná od šálku čaje přes hrozbu obrů, skřetů, Gluma, pavouků a lesních elfů až po draka a Bitvu pěti armád, tedy ideální dobrodružství. Pán prstenů je epické dílo od představování titěrného snažení hobitů až po rozmáchlý závěr a dodatky...se sakra velkým filozofickým přesahem. Takže v tom to pro tebe možná bude ;)
sohaj
0 0
reagovat
knihy byly pro mě docela nuda. To takový Hobit, to je jiná káva:+
45090
knihy byly pro mě docela nuda. To takový Hobit, to je jiná káva*:+*
0 0
reagovat
Btw Shimitz se uklidnil nebo byl uklidněn? :D

PS: Můžem se přesunout třeba k Prison Break diskuzi.. tam najdeme taky dost slepých fanatických obdivovatelů, kteří neví o čem mluví :)
45089
Btw Shimitz se uklidnil nebo byl uklidněn? *:D* PS: Můžem se přesunout třeba k Prison Break diskuzi.. tam najdeme taky dost slepých fanatických obdivovatelů, kteří neví o čem mluví *:)*
0 0
reagovat
Na vysvetlenou: Knizky jsem cetl presne pred dvanacti lety, takze si je uz opravdu moc nepamatuju a nebavim se o nich. Takze dale jen o filmech:
1. LotR je hodne dobrej a hodnotim dily 5/5, 4/5, 5/5 i pres to, ze si stezuju na hodne detailu, ktery mi kazi zazitek ze sledovani a ktery kdyby byly jinak, tak muzu radit celou sagu k tem nej filmum historie.
2. Feminismus - moc ho ve filmech neni, ale je tam jedna opravdu zvrhla scena, kdy si Eowyn strhne helmu a zahlasi "I am no man." a dal to zname. Tahle scena mi v podstate komplet znici ulohu hlavnich temnych sil v pribehu (a taky rozlozeni sil v mem zazivacim traktu). Neco tak hloupeho se sem proste nehodi.
3. Dmntni vtipy - to uz se taky mockrat probiralo - pocitani mrtvol je vylozeny trapas a nici veskere napeti. Orlando sk8er je proste taky mimo. Do vylozene spatnych napadu bych taky zaradil zazracne duchy z jeskyne, kteri odedrou veskerou praci a Minas Tirith vitezi.
4. Gay sceny - Clerks2.
Jsou to detaily, ale tu hloubku filmu u me nici spolehlive. Je to asi jako kdyby Jezise prilepili na kriz lepidlem...;)
45088
Na vysvetlenou: Knizky jsem cetl presne pred dvanacti lety, takze si je uz opravdu moc nepamatuju a nebavim se o nich. Takze dale jen o filmech: 1. LotR je hodne dobrej a hodnotim dily 5/5, 4/5, 5/5 i pres to, ze si stezuju na hodne detailu, ktery mi kazi zazitek ze sledovani a ktery kdyby byly jinak, tak muzu radit celou sagu k tem nej filmum historie. 2. Feminismus - moc ho ve filmech neni, ale je tam jedna opravdu zvrhla scena, kdy si Eowyn strhne helmu a zahlasi "I am no man." a dal to zname. Tahle scena mi v podstate komplet znici ulohu hlavnich temnych sil v pribehu (a taky rozlozeni sil v mem zazivacim traktu). Neco tak hloupeho se sem proste nehodi. 3. Dmntni vtipy - to uz se taky mockrat probiralo - pocitani mrtvol je vylozeny trapas a nici veskere napeti. Orlando sk8er je proste taky mimo. Do vylozene spatnych napadu bych taky zaradil zazracne duchy z jeskyne, kteri odedrou veskerou praci a Minas Tirith vitezi. 4. Gay sceny - Clerks2. Jsou to detaily, ale tu hloubku filmu u me nici spolehlive. Je to asi jako kdyby Jezise prilepili na kriz lepidlem...*;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se