Rick a Morty su priemerna nuda. Na Bojack Horseman a vacsinu serii Archera sa to nechyta. Tie dve by som na velkom platne videl ovela radsej.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Navíc Justin Roiland není jen dabér (a opilec), ale taky autor námětu a spoluautor celé série. A co se týče zápletek, tak i ty horší, výplňový a epizodický díly ve svých necelých třiceti minutách strčí do kapsy obecně skvěle přijímanou a nepochopitelně vychvalovanou, nudnou sračku, kterou byla sprostá vykrádačka R&M Všechno, všude, vždycky, pořád a najednou, nebo jak se ta zhůvěřilost jmenovala 

|
reagují:
Jokolo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Já jsem s Rickem zatím skončil po 6. sérii. Už mě to trochu unavovalo a zatím jsem nedostal chuť se k tomu vrátit, tak snad někdy.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Horace
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|