První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být sváJarita12A Rachel Zegler, která narozdíl od těch nýmandů, Evitou na West Endu převálcovala konkurenci a chystá se udělat totéž na Brodwayi, si z toho hodně dělá.
Jsem si jistá, že Milly si z nich dělá úplně to samé (jakože nic)
Někteří ti "fanoušci", co chtěli hlavně kozy a odhalené nohy, mají fakt křehké ego.
Diskuze k článku Sonic pokračuje v krasojízdě, Nosferatu se neztratil
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 28První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Shrek 5: Teaser 2

.