Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Já, padouch 4: Recenze

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Viděno včera s budoucím prvňákem. Kino natřískané k prasknutí, jen první řada nebyla plná. Tohle kinaři potřebovali jako sůl. Naše jednosálovka byla vyzdobená balónky a plakáty, děcka byli nadšené.
Těch 5/10 je adekvátní hodnota. O nějakém smysluplném ději od bodu A do bodu B se nedá mluvit. Je tam několik podzápletek, které jsou úplně zbytečné a jen vyplňují stopáž. Samotný příběh je by šel odvyprávět ve dvaceti minutách, což se v podstatě děje, protože zbytek vyplňují mimoni a jejich blbnutí. Z počátku jsem se párkrát uchechtl, ale pak už to bylo strašně repetitivní a nudilo to víc než jsem čekal. Naštěstí to nemá víc než 90 minut a třeba heist v půlce filmu je docela fajn. 
Když jsme se po projekci ptal co se líbilo dítěti nejvíc, tak to byli věci propálené už v dávno v trailerech. 
909437
Viděno včera s budoucím prvňákem. Kino natřískané k prasknutí, jen první řada nebyla plná. Tohle kinaři potřebovali jako sůl. Naše jednosálovka byla vyzdobená balónky a plakáty, děcka byli nadšené. Těch 5/10 je adekvátní hodnota. O nějakém smysluplném ději od bodu A do bodu B se nedá mluvit. Je tam několik podzápletek, které jsou úplně zbytečné a jen vyplňují stopáž. Samotný příběh je by šel odvyprávět ve dvaceti minutách, což se v podstatě děje, protože zbytek vyplňují mimoni a jejich blbnutí. Z počátku jsem se párkrát uchechtl, ale pak už to bylo strašně repetitivní a nudilo to víc než jsem čekal. Naštěstí to nemá víc než 90 minut a třeba heist v půlce filmu je docela fajn.  Když jsme se po projekci ptal co se líbilo dítěti nejvíc, tak to byli věci propálené už v dávno v trailerech. 
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se